محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست:  ..:: تاپیک نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران ::.. (تاپیک ثابت)

با عرض سلام
    از اونجائی که در بخش های زیادی از انجمن شاهد این موضوع هستیم که کاربران عزیز برای بیان انتقادات یا پیشنهاداشون دچار مشکل میشن و اونها رو در جاهی نامناسب (تاپیک مربوط به فیلم و سریال یا اخبار و ...) بیان می کنن که این کار هم باعث بروز مشکلات عدیده ای می گردد که در زیر به چند نمونه آن اشاره می کنم.

1. برای مثال زمانی که انتقاد و یا پیشنهادی در تاپیک مربوط به فیلم و سریال و یا اخبار گذاشته بشه باعث میشه که افراد به جای پرداختن به مبحث فیلم و سریال و یا صحبت در مورد اون خبر خاص ،در مورد اون انتقاد و یا پیشنهاد صحبت کنن و بحث اصلی به انحراف کشیده بشه و پست اسپم بوجود بیاد و دستیاران مجبور به پاک کردن اونها بشن

2-در برخی از اوقات بیان انتقادات و پیشنهادات در جاهای غیر مربوط باعث بوجود آمدن سوتفاهم بین اعضا و در نهایت دلخوری اونها بشه

3-زمانی که پیشنهاد و یا انتقادی در جاهای غیر مرتبط بیان بشه باعث پنهان و بسته موندن این نظر خاص از دید مدیران و مسئولین مربوطه میشه و این موضوع برای هر دو طرف (هم منتقد و پیشنهاد کننده و هم مدیران و مسئولین ) حوب و خوشایند نیست چرا که از طرفی شخص منتقد و پیشنهاد کننده این گمان رو داره که نظرش از دید مدیران و مسئولین بی اهمیت هستش و این باعث دلسردی و جدایش از سایت میشه و از طرف دیگر این امکان داره اون انتقاد و یا پیشنهاد باعث پیشرفت سایت و راحتی کاربران بشه و مطمینا مدیران همچین مسائلی رو به هیچ عنوان باب میلشون نخواهد بود

به همین دلایل تصمیم به ایجاد همچین تاپیکی گرفتم که کاربران بتونن به راحتی هر انتقاد و یا پیشنهادی رو که دارن توش انجام بدن، البته این تاپیک هم قوانین مربوط به خودش رو داره که همیجا از تک تک دوستان عزیزم این خواهش رو دارم که با مطالعه و رعایت اونها باعث بوجود آمدن تاپیکی مفید و مسمر ثمر باشند

قوانین مربوط به تاپیک

1-تمامی پست های مندرج در این تاپیک می بایستی در مود انتقادات و یا پیشنهادات و نظرات افراد در این موارد باشه و از طرح سوالات و مشکلات خودتون در این تاپیک جدا خودداری کنید و هر گونه سوال و یا مشکلی رو در تاپیک مربوطه بیان کنید

2-هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد می بایستی به صورت کامل و تفصیلی بیان بشه و از بیان نامفهوم و کوتاه خودداری کنید و اگر در مورد خاصی انتقادی دارید اون رو به صورت کامل بیان کنید و نظر خودتون رو در مورد چگونگی انجام اون به صورت صریح بیان کنید.

3-با مطالعه دقیق پست از ابتدا از بیان مسائل تکراری خودداری کنید.

4-از هرگونه بی احترامی و ... جدا جلوگیری کنید.

5-اگر انتقاد شما از شخص خاصی می باشد خیلی بهتره در گام اول اون رو به صورت خصوصی با شخص مربوطه بیان کنید و در صورت عدم توجه اون رو بیان کنید.

6-پاسخگوئی به انتقادات و پیشنهادات توسط مدیران و مسئولین مربوطه و کاربران با تجربه سایت خواهد بود و از تمامی این عزیزان این خواهش رو دارم در صورت عدم اجماع کامل به هر موضوعی از پاسخ گوئی جدا خودداری کنند و زمانی در مقام پاسخ گوئی باشند که در مورد موضوع مربوطه اطلاعات کافی رو داشته باشند

بدیهی هستش که پستهای که قوانین بالا رو رعایت نکرده باشند به سرعت پاک خواهند شد و با شخص خاطی برخورد می شه

از تمامی مسولین انجمن ها خواهشمندم با ضمیمه کردن لینک تاپیک به امضاشون کاربران رو با این تاپیک آشنا کنند.

در نهایت از تمامی شما عزیزان سپاسگذارم که با رعایت قوانین مربوطه به پیشرفت سایت کمک می کنید

با تشکر

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قولelnaz_s نوشته است:
    حق با شماست درسته مي دونم وقت نداريد ولي حداقل وقتي مي خوايد اين كار ها رو بكنيد حداقل متنش رو بخونيد و اسم سايت رو پاك كنيد (فكرنكنم خوندن يك 3خط متن بيشتر از 30 ثانيه طول بكشه)ولي بازم ممنون.
    برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود

درست مي فرماييد...البته اون رو هم بذاريد به حساب حجم بالاي كاري ميلاد (Patriot) و خستگي ناشي از اين كار كه اون همه سريال رو ساماندهي ميكنه و اغلب تا 6 ،7 صبح بيداره...
    حتما ترتيب اثر داده ميشه...
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 2 LordStark, TiTaN
    رتبه: 0.27%

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

مدیر سایت
    مدیر سایت

عنوان کاربر
    مدیر سایت 
    تشکر کرده
    7753  
    تشکر شده
    54072  

موضوع پست: 

نقل قولFarzad نوشته است:
    ضمن سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم

2 هفته ای میشه که من با این سایت آشنا شدم ، خداییش سایت خوب و پرباری هست البته این خوب بودن حاصل ضحمات مدیران ، گروه زیرنویس و ... هست.

اگر جسارت نباشه انتقادی داشتم و اینکه ، سریال هایی که تایم هر قسمتشون 55 دقیقه ای هست (منظورم سریال هایی که به صورت استاندارد با حجم 550 مگابایت ریلیز میشه) متاسفانه حجم کمی داره و دارای کیفیت مناسبی نمی باشد.  طی همین دوهفته چند عنوان سریال رو دانلود کردم مثلا Californication که حجم هر قسمت تقریبا 90 مگ بود که کیفیت خوبی هم داشت یا سریال Beraking Bad که حجم هر قسمت تقریبا 187 مگ بود که اونم کیفیت خوبی داشت ولی سریال هایی مثل Shameless یا Rome که تایم هرقسمت تقریبا 55 دقیقه هست از کیفیت خوبی برخوردار نیست و یجورایی تو ذوق میزنه و لذت دیدن سریال رو از بین میبره.البته من نمیدونم شما از چه ریلیزی استفاده میکنید و نمیدونم ریپ شده نسخه دی وی دی هست یا اچ دی ولی سریال هایی که تایم 55 دارن اگر از نسخه های 720p.HDTV.x264-CTU یا 480p.HDTV.ReEnc.x264-BoB یا HDTV.x264-mSD یا hdtv.x264-orenji  که میانگین حجم تقریبی 210 مگ رو دارن استفاده بشه خیلی عالی هست چون هم کیفیت تصویر و هم صدای (دالبی) بینظیر داره(حتی کیفیتش از نسخه دایوکس 550 مگی هم بهتره).

باز هم از تمامی افرادی که در این سایت فعالیت دارن و ضحمت میکشن تشکر میکنم

دوست عزیز این سریال هایی که گفتید که کیفیتی مناسبی ندارن و گفتید که کیفیت بالاتر قرار بدیم هنوز سایت باب ریلیز بهتری از این سریال ها نذاشته به تازگی سایت باب شروع کرده به ریلیز کیفیت بهتر 480p سریال ها که هر وقت سریالی رو ریلیز میکنه ما بلافاصله در سایت قرار میدیم مثل سریال mad men - chuck - supret natural و .....
    برای نویسنده این مطلب PATRIOT تشکر کننده ها: 5 Farzad, LordStark, TiTaN, sam-modaree, sweetman
    رتبه: 0.67%

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    21202  
    تشکر شده
    10505  

موضوع پست: 

نقل قولzerio نوشته است:
    سلام به مدیران عزیز سایت .

سایتتون حرف نداره ، در تمام زمینه ها . امیدوارم همچنان به همین شکل به کارتون ادامه بدید و وضعیتون مثل بعضی از این سایتای دانلود فیلم که یکدفعه بی پولی و مشکلات اقتصادی رو بهانه میکنن و کاربرانشون را قال میزارن ، نشه .

بنده دو تا پیشنهاد داشتم .

1- سایت به این خوبی یک فروشگاه کم داره . خودتون می دونید که سرعت اینترنت در ایران فجیع هستش و اکثریت کاربران قادر به دانلود سریال ها نیستن . می تونید تمامی یا بعضی از این سریال ها رو (به همین شکل یعنی لازم نیست به فرمت VOB  یا همون دی وی دی در بیارید ) با قیمت پایین و مناسب برای فروش قرار بدید . بنده یکی از مشتریان شما میشم .
    عضویت  / ورود

2- متاسفانه بعضی از افراد سودجو در سایت ها یا انجمن ها از لینک های دانلود شما ، بدون ذکر منبع استفاده می کنن . بنده چند جا شاهد این امر بودم . و از این امر که به این راحتی از زحمات شما به نام خودشون استفاده می کنن بسیار ناراحت شدم . در این زمینه و برای اینکه دست چنین افرادی رو کوتاه کنید کافیه از روش سایت وطن دانلود استفاده کنید . بدین شکل که وقتی فرد لینک دانلود سایت شما رو در انجمن یا وب خود قرار میده و افراد روی لینک مربوطه کلیک کنن ابتدا به صفحه ی اصلی سایت شما ارجاع داده بشن . به لینک زیر توجه کنید.

http://user.vatandownload.com/dlv/Shutt ... ad.com.rar

لینک یکی از مطالب این سایته ولی وقتی روش کلیک کنید به جای دانلود ، ارجاع داده میشید به صفحه ی اصلی سایت .

موفق وموید باشید.

سلام دوست من

برای خرید سریال های مورد نظر به امضای محمد (titan) رجوع کنید
    برای نویسنده این مطلب taylorswift تشکر کننده ها: 4 LordStark, TiTaN, hessam-com, zerio
    رتبه: 0.53%
    .......::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.......

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

** توجه **                                     ** توجه **

قبل از درخواست دادن حتما

عضویت  / ورود
    مطالعه شود

.......::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.......

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

مدیر سایت
    مدیر سایت

عنوان کاربر
    مدیر سایت 
    تشکر کرده
    7753  
    تشکر شده
    54072  

موضوع پست: 

نقل قولGoola نوشته است:
    نقل قولtaylorswift نوشته است:
    نقل قولGoola نوشته است:
    سلام به مدیران زحمتکش سایت

سایت خیلی خوبی دارید. من یک پیشنهاد داشتم، اگر ممکنه قسمتی در سایت قرار بدین که اسامی تمامی سریال ها و فیلم ها رو به ترتیب حروف الفبا به اضافه لینک تاپیک مربوط به هر فیلم رو بذارید... اگر یه عکس کوچک از هر فیلم هم کنارشون باشه که عالی میشه
    اگر این کار انجام بشه واقعا عالیه...
    عضویت  / ورود

ممنون از توجه شما  
    عضویت  / ورود

لیست تمام فیلم ها به ترتیب حروف الفبا

عضویت  / ورود

ایول ، من چقد گیجم بابا...
    عضویت  / ورود

اینها فقط فیلمه ؟!
    اگر ممکنه لیست سریالها هم اضافه کنید...
    باز هم ممنون
    عضویت  / ورود

دوست عزیز سریال ها که به ترتیب حروف الفبا و با عکس در سمت راست سایت موجود هستند دیگه لیست چی واسشون درست کنیم؟
    برای نویسنده این مطلب PATRIOT تشکر کننده ها: 6 LordStark, TiTaN, hessam-com, moh$en, sam-modaree, taylorswift
    رتبه: 0.8%

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

مدير بخشهاي انجمن
    مدير بخشهاي انجمن

عنوان کاربر
    مدير بخشهاي انجمن 
    تشکر کرده
    13497  
    تشکر شده
    65464  

موضوع پست: 

نقل قولFarzad نوشته است:
    سلام
    یه انتقاد دیگه داشتم واینکه،خواهشا روی فایل های آپلودی مدیافایر پسورد نزارین.چون من برای دانلود فایل ها از سایت های واسطه استفاده میکنم و اونا فایل های پسورد دار رو لیچ نمیکنن.

ممنون.

سلام
    شما میتونید به راحتی از مدیافایر بصورت ریموت استفاده کنید و نیازی به لیچر نخواهید داشت.
    پسورد برای این گذاشته میشه که از فایل هامون در کمتر از 1 ثانیه دزدی نشه.
    امکان حذف پسورد ها وجود نداره.

موفق باشید.
    برای نویسنده این مطلب TiTaN تشکر کننده ها: 4 Hooman Movie, LordStark, sam-modaree, taylorswift
    **** آیا میدانید در سرور VIP سایت بیش از 3000 سریال بدون کوچک ترین نقص وجود دارد؟ ****
          ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
    رو عکس بالا کلیک کنید تا لاست رو ببینید!
          ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قولmohammad123not نوشته است:
    سلام، امکانش هست دوباره به محمد vps بدین، آخه اون چند روزی که در اختیارش گذاشتید کلی فیلم آپلود کرد.
    البته من منظورم این نیست که الان فیلم کم میزارین، نه، برا این میگم که محمد خیلی حق به گردن این سایت داره و به نظر من بعد از میلاد بیشترین فعالیتو محمد داره، بعدش سعد، مهیار و ... ، به نظر من عنوانشم باید عوض کنید. حداقل مدیر سایت و خودش بتونه در سایت مطلب قرار بده.

البته یه پیشنهاده این

با تشکر

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

دوست عزيز فكر ميكنيد محمد هم بيكار هستش و مشغله نداره؟ بنده فقط يك بار خودم به ايشون گفتم و ايشون هم زحمت كشيدن و فيلم گذاشتند...از طرفي ايشون هنوز VPS در اختيار دارند و سريال هاي قديمي سايت رو با نسخه هاي بهتر تعويض ميكنند
    در اين كه محمد واقعا به گردن ما و سايت حق داره هيچ شكي نيست...اما اون بخش مربوط به مسائل مديريتي ميشه و اين حرف شما در حد يه پيشنهاد باقي ميمونه...فقط مديران اصلي ميتونند فيلم آپلود كنند...يا بهتر بگم فقط مديران اصلي ميتونند در صفحه اصلي مطلب بنويسند

در مورد درجه ايشون هم بايد بگم كه اين به ما ، محمد و ديگر درجه داران عزيز ارتباط پيدا ميكنه...

در ضمن عزيز من شما فعاليت هاي دقيق ما رو ميدونيد چيه كه رتبه بندي ميكنيد؟ فكر ميكنيد كل فعاليت ما تو گذاشتن 2 تا فيلم و سريال خلاصه ميشه؟ از نظر فيلم هم بخواهيم در نظر بگيريم هر فيلمي كه ريليز اختصاصي ميشه ميدونيد چقدر وقت و زمان ميخواد؟ ... خوبه كه قبل از پستتون كلمه "به نظر من" رو گفتيد...

موفق باشيد
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 8 Hooman Movie, LordStark, TiTaN, hessam-com, mohammad123not, sam-modaree, scarlett, sweetman
    رتبه: 1.07%

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قولPATRIOT نوشته است:
    نقل قولhamzeh94 نوشته است:
    سلام ..... !!
    خسته نباشید ......!!
    خیلی ممنون از سایت باحالتون ......!!
    عضویت  / ورود

یه پیشنهاد کوچولو میخوام بدم ......!
    عضویت  / ورود

من هر وقت سریالم تموم میشه و میخوام یه سریال جدید رو شروع کنم به مشکل بر میخورم .... از این رو میرم تو imdb و کلی تحقیق میکنم تا بر اساس امتیاز بتونم یه سریال باحال پیدا کنم ......!!

شما تو صفحه ی اصلی سایت یه کادر زدین به نام top tv series ..... ولی فقط بهترین ها رو روش زدین .....اگه میشه کادری شبیه این بزنین و تمام سریال های سایت رو به ترتیب امتیاز تو imdb مرتب کنید (فقط یه کادر ساده)...... یا حداقل یه تاپیک بزنین و تمام سریال های سایت رو بر اساس امتیاز بچینید ....
    خیلی خوب میشه .......!!!  
    عضویت  / ورود

بازم ممنون ....!!  
    عضویت  / ورود

دوست عزیزم این حرفی که شما میزنید فقط به زبون ساده هست در حاله حاظر 227 سریال در سایت موجوده میدونی چقدر وقت گیره این کار ؟؟؟؟  کارهای مهمتری هست که باید برای سایت انجام بدیم

به هر حال ممنون از پیشنهادتون
    عضویت  / ورود

در ضمن اگر ليستي هم بود...امتياز سريال ها هر روز تغيير ميكنه...فكر كنم انتظار داريد كه هر روز ليست اديت هم بشه !!
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 4 LordStark, TiTaN, hamzeh94, taylorswift

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    10841  
    تشکر شده
    11981  

موضوع پست: 

سلام به مدیران زحمتکش و همه دوستان عزیزم

به نظر من که سایت جایی برای انتقاد نداره فقط یه پیشنهاد دارم اونم اینه که دوستان وقتی فیلم ها و سریال ها رو دانلود کردن و دیدند حتما امتیاز خودشونو به فیلم یا سریال بدهند تا بقیه دوستان علاوه بر imdb از سایته خوبمون imdb-dl بتونند برای انتخاب فیلمشون استفاده کنند
    برای نویسنده این مطلب amirm تشکر کننده ها: 5 MM-Fire, P30Hacker, mehdideh, paiom, taylorswift

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قولscarlett نوشته است:
    یک سوال؟؟
    عضویت  / ورود

این فیلم های ماندگاری که در سایت قرار میگیره،،،بر اساس چه معیاری هستش؟؟

آیا لیستی از اسامی فیلم  های ماندگار وجود داره ؟

ممنون
    عضویت  / ورود

عزيز اين بخش كاملا سليقه اي هستش و بنده فيلم هايي رو كه خودم ديدم و ميدونم زيبا هستند رو ميذارم...
    البته اين فيلم ها نمرشون بين 7 تا 8 هستش...
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 2 scarlett, taylorswift

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

مدیر سایت
    مدیر سایت

عنوان کاربر
    مدیر سایت 
    تشکر کرده
    7753  
    تشکر شده
    54072  

موضوع پست: 

نقل قولtajishop نوشته است:
    سلام ببخشید با توجه به مشکلات بعضی دوستان با مدیافایر می خواستم درخواست کنم اگه میشه از سرورای دیگه هم استفاده کنید ممنون

دوست عزیز در قسمت فیلم ها که ما از چندین سرور استفاده میکنیم  در قسمت سریال ها هیچ سروری به اندازه مدیا فایر خوب نیست + اینکه برای سریال هایی که آپدیت میشن از لینک سرور اختصاصی سایت هم لینک میدیم
    برای نویسنده این مطلب PATRIOT تشکر کننده ها: sam-modaree
    رتبه: 0.13%

تبليغات تبليغات

12. نماد کاربر

کاربر دو ستاره
    کاربر دو ستاره

عنوان کاربر
    کاربر دو ستاره 
    تشکر کرده
    373  
    تشکر شده
    1460  

موضوع پست: 

یه سوال دارم، که هم میشه بهش به عنوان انتقاد نگاه کرد و هم پیشنهاد (سوال دو منظوره؛ به می گن بالا بردن بهره وری)
    این که چرا شما اصلا به سینمای ایران نمی پردازید؟
    با این که مجموعه تون، مجموعه تخصصی فیلم و سریاله و حتی تاپیک هایی رو به سریال های ایرانی مثل مختارنامه (با اینکه خیلی سریال فوق العاده ای نبود) اختصاص دادید، اما نسبت به سینمای ایران بی اعتنایید و فرصت دانلود فیلم های ایرانی رو فراهم نمی کنید.
    البته منظورم از فیلم های ایرانی فیلم هایی مثل این مزخرفاتی که عین ریگ همه جا، حتی تو بقالی ها هم ریخته نیست، و البته (خدایی نکرده) فیلم های روی پرده یا فیلم هایی که وارد شبکه نمایش خانگی شدن نیست،
    بلکه مقصودم فیلم های ارزشمند سینمای کلاسیک ایران و حتی فیلم های فیلم سازان تجربی که فرصت اکران یا ورود به شبکه نمایش خانگی رو پیدا نمی کنن، و البته تهیه شون هم کار راحتی نیست، به خصوص تو شهرستان ها. فیلم هایی مثل دونده، قیصر، گوزن ها، گاو، دایره مینا، ستارخان و ... که واقعا فیلم های ارزشمندی هستند که الان دسترسی به اونها برای همه ممکن نیست. اما شما می تونید اونها رو با کیفیت dvdrip در  اختیار بقیه قرار بدید. یا حتی سریال هایی مثل هزار دستان، کمیته مجازات و ...
    با این کار نه تنها کار ارزشمندی انجام دادین، بلکه به یه مرجع قابل اطمینان تر تبدیل می شین و البته یکی از جاهای خالی (رو که هرچند کمن، اما هستن) رو پر کردین.
    این یه پیشنهاد بود. خواه پند گیر و خواه ملال و البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند و بس
    برای نویسنده این مطلب takhte تشکر کننده ها: LordStark
    عضویت / ورود

Punishment
    comes one way or another

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    10153  
    تشکر شده
    23833  

موضوع پست: 

نقل قولtakhte نوشته است:
    یه سوال دارم، که هم میشه بهش به عنوان انتقاد نگاه کرد و هم پیشنهاد (سوال دو منظوره؛ به می گن بالا بردن بهره وری)
    این که چرا شما اصلا به سینمای ایران نمی پردازید؟
    با این که مجموعه تون، مجموعه تخصصی فیلم و سریاله و حتی تاپیک هایی رو به سریال های ایرانی مثل مختارنامه (با اینکه خیلی سریال فوق العاده ای نبود) اختصاص دادید، اما نسبت به سینمای ایران بی اعتنایید و فرصت دانلود فیلم های ایرانی رو فراهم نمی کنید.

دوست عزیز از اسم سایت مشخصه که به فیلمهایی میپردازه که از نگاه سایت IMDB نقد شده باشن.
    ضمنا سینمای ایران همیجوریش هم فروش نداره بعلت کپی های پی در ی فیلمها و توی اینترنت قرار دادنشون.
    ما اینجا خواستیم اولین سایتی باشیم که به سینمای ایران که مثل چراغ کم سوئی میمونه لطمه ای نزنیم. برای همین هم توی این سایت فیلم ایرانی قرار داده نخواهد شد. modules/forums/images/smiles/3.gif
    برای نویسنده این مطلب tak-30na تشکر کننده ها: 7 LordStark, PATRIOT, Parsis, TiTaN, sherman, takhte, taylorswift
    رتبه: 0.94%

تبليغات تبليغات

14. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قولReal_401 نوشته است:
    سلام خدمت مدیران سایت و تشکر از مجموعه ی خوبتون
    اگه امکانش هست سریال ها را بدون پسوورد بزارید و یا قسمت Vip به سایت اضافه کنید و لینک بودن پسوورد در اختیارشون بزارید
    چون لینک هایی که پسiوورد دارن قایل مستقیم کردن نیستند و چون لینک های مدیافایر رفرش میشن نمیشه اون ها رو با زمان بندی idm دانلود کرد

ممنون

سلام...
    دوست گرامي اگه ما تو مملكتي بوديم كه همه به حقوق هم احترام ميگذاشتند و رو حساب زرنگي (دزدي) فايل هاي ما رو با نام خودشون نميگذاشتند ، ما هيچ وقت به خودمون اين همه زحمت نميداديم تا فايل ها مون رو رمز گذاري كنيم...

متاسفانه بعضي از سايت هاي ديگه به راحتي مطالب و لينك هاي ما رو كپي ميكنند...
    همونطور كه ميدونيد كسي كه در مديافاير عضو باشه به راحتي ميتونه فايل هاي بدون پسوورد ما رو تو اكانت خودش كپي كنه...
    پس امكان اجابت درخواست شما وجود نداره...
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 5 Real_401, TiTaN, amirm, iljimae, sherman

تبليغات تبليغات

15. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    10153  
    تشکر شده
    23833  

موضوع پست: 

نقل قولAli_Roshan نوشته است:
    سلام. یه پیشنهادی دارم در خصوص تاپیک های مربوط به دانلود فیلم و سریال. برای اینکه تاپیک ها هر چه بیشتر تخصصی و پربار تر بشه قانونی رو وضع کنید و از هر طریقی که صلاح میدونید اطلاع رسانی کنید که در تاپیک های دانلود فیلم و سریال چند ارسال اول مختص پست های خاصیه و کاربرا قبل از اونا حق ارسال پست ندارن تا این گونه پست ها در همه تاپیک ها نظم خاصی پیدا کنه. و اون پست هایی که منظور منه اینا هستن: معرفی عوامل فیلم یا سریال. تحلیل و بررسی و معرفی کامل اون. دانلود تریلر. دانلود پوستر یا کاور و پست های دیگه ای که معمولا در مورد همه فیلم و ها و سریال ها ارسال میشه.

آفرین علی... منم همچین ایده ای توی ذهنم بود...به نظر من هم چیز خوبی میشه اما از طرفی خیلی هم نمیتونه عملی باشه. چون ممکنه منه نوعی که معرفی عوامل رو میذارم 2 روز مسافرت باشم و نتونم که بیام نت...اون موقع بقیه بچه ها نمیتونن منتظر اومدن من باشن
    عضویت  / ورود
    ولی به نظر من اگه قالب سایت ب گونه ای ارتقا پیدا کنه که بشه پستهارو UP و Down کرد عالی میشه. اینجوری خودمون پستهارو میتونیم مرتب کنیم.
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب tak-30na تشکر کننده ها: 2 Ali_Roshan, taylorswift

تبليغات تبليغات

16. نماد کاربر

کاربر دو ستاره
    کاربر دو ستاره

عنوان کاربر
    کاربر دو ستاره 
    تشکر کرده
    1749  
    تشکر شده
    567  

موضوع پست: 

به نظر من باید که چیزهایی مثل موسیقی متن و کاور و پوسترها و معرفی عوامل سزیال یا فیلم و رو توی همون تاپیک دانلود فیلم یا سریال بگزارید. یعنی یک تاپیک برای همه چی اینطوری هم قشنگ تره هم مشکلاتی که دوستان در بالا اشاره کردن به وجود نمیاد.
    ضمنا به نظر من این سایت باید موسیقی متن همه فیلم و سریال ها یی رو که آپلود میکنه رو همزمان با خودشون در اونجا برای دانلود قرار بده. از اون جایی که این سایت یک سایت تخصصیه فکر میکنم همچین چیزی خیلی خوب و لازم باشه.

ضمنا اگر که این طرح مستقیم کردن لینک های دانلود سایت عملی بشه فکر می کنم این ایده خوبی باشه یک صفحه مثل list of episodes که imdb اصلی داره طراحی کنید به طوری که اسم هر قسمت با خلاصه ای دو خطی از اون موجود باشه و اسم هر قسمت لینک دانلود اون باشه.

میدونم که سر مدیران و دستیاران سایت خیلی شلوغ هستش و 24 ساعته فعال هستند ولی به نظر من این پیشنهادات هرچه قدر هم که سخت نباشه شدنیه و امیدوارم که انجام بشه.

با تشکر از همه مدیران و دستیاران سایت.
    برای نویسنده این مطلب mohammadakbari تشکر کننده ها: A_123

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

بازگشت به نظرات ، انتقادات و پیشنهادات

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       بعدی

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد