محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست:  ..:: تاپیک نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران ::.. (تاپیک ثابت)

با عرض سلام
    از اونجائی که در بخش های زیادی از انجمن شاهد این موضوع هستیم که کاربران عزیز برای بیان انتقادات یا پیشنهاداشون دچار مشکل میشن و اونها رو در جاهی نامناسب (تاپیک مربوط به فیلم و سریال یا اخبار و ...) بیان می کنن که این کار هم باعث بروز مشکلات عدیده ای می گردد که در زیر به چند نمونه آن اشاره می کنم.

1. برای مثال زمانی که انتقاد و یا پیشنهادی در تاپیک مربوط به فیلم و سریال و یا اخبار گذاشته بشه باعث میشه که افراد به جای پرداختن به مبحث فیلم و سریال و یا صحبت در مورد اون خبر خاص ،در مورد اون انتقاد و یا پیشنهاد صحبت کنن و بحث اصلی به انحراف کشیده بشه و پست اسپم بوجود بیاد و دستیاران مجبور به پاک کردن اونها بشن

2-در برخی از اوقات بیان انتقادات و پیشنهادات در جاهای غیر مربوط باعث بوجود آمدن سوتفاهم بین اعضا و در نهایت دلخوری اونها بشه

3-زمانی که پیشنهاد و یا انتقادی در جاهای غیر مرتبط بیان بشه باعث پنهان و بسته موندن این نظر خاص از دید مدیران و مسئولین مربوطه میشه و این موضوع برای هر دو طرف (هم منتقد و پیشنهاد کننده و هم مدیران و مسئولین ) حوب و خوشایند نیست چرا که از طرفی شخص منتقد و پیشنهاد کننده این گمان رو داره که نظرش از دید مدیران و مسئولین بی اهمیت هستش و این باعث دلسردی و جدایش از سایت میشه و از طرف دیگر این امکان داره اون انتقاد و یا پیشنهاد باعث پیشرفت سایت و راحتی کاربران بشه و مطمینا مدیران همچین مسائلی رو به هیچ عنوان باب میلشون نخواهد بود

به همین دلایل تصمیم به ایجاد همچین تاپیکی گرفتم که کاربران بتونن به راحتی هر انتقاد و یا پیشنهادی رو که دارن توش انجام بدن، البته این تاپیک هم قوانین مربوط به خودش رو داره که همیجا از تک تک دوستان عزیزم این خواهش رو دارم که با مطالعه و رعایت اونها باعث بوجود آمدن تاپیکی مفید و مسمر ثمر باشند

قوانین مربوط به تاپیک

1-تمامی پست های مندرج در این تاپیک می بایستی در مود انتقادات و یا پیشنهادات و نظرات افراد در این موارد باشه و از طرح سوالات و مشکلات خودتون در این تاپیک جدا خودداری کنید و هر گونه سوال و یا مشکلی رو در تاپیک مربوطه بیان کنید

2-هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد می بایستی به صورت کامل و تفصیلی بیان بشه و از بیان نامفهوم و کوتاه خودداری کنید و اگر در مورد خاصی انتقادی دارید اون رو به صورت کامل بیان کنید و نظر خودتون رو در مورد چگونگی انجام اون به صورت صریح بیان کنید.

3-با مطالعه دقیق پست از ابتدا از بیان مسائل تکراری خودداری کنید.

4-از هرگونه بی احترامی و ... جدا جلوگیری کنید.

5-اگر انتقاد شما از شخص خاصی می باشد خیلی بهتره در گام اول اون رو به صورت خصوصی با شخص مربوطه بیان کنید و در صورت عدم توجه اون رو بیان کنید.

6-پاسخگوئی به انتقادات و پیشنهادات توسط مدیران و مسئولین مربوطه و کاربران با تجربه سایت خواهد بود و از تمامی این عزیزان این خواهش رو دارم در صورت عدم اجماع کامل به هر موضوعی از پاسخ گوئی جدا خودداری کنند و زمانی در مقام پاسخ گوئی باشند که در مورد موضوع مربوطه اطلاعات کافی رو داشته باشند

بدیهی هستش که پستهای که قوانین بالا رو رعایت نکرده باشند به سرعت پاک خواهند شد و با شخص خاطی برخورد می شه

از تمامی مسولین انجمن ها خواهشمندم با ضمیمه کردن لینک تاپیک به امضاشون کاربران رو با این تاپیک آشنا کنند.

در نهایت از تمامی شما عزیزان سپاسگذارم که با رعایت قوانین مربوطه به پیشرفت سایت کمک می کنید

با تشکر

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست: 

نقل قولscarlett نوشته است:
    سلام میلاد جان .... اگه میشه ،، هم زمان با پخش سریال های پر طرفدار، در کنار لینک مستقیم سریال،لینک مستقیم دانلود زیر نویسش رو هم قرار بدید .. لازم نیست که بمونه همیشه لینک دانودش ... هر هفته که اومد،قبلی رو پاک کنید<لینک قسمت جدید رو کنار قسمت جدید بذارد.

خودمم گیج شدم چی گفتم ..ببخشم
    برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود

البته ببخشید که بنده جواب میدم
    این امر عملی نیستش به چند دلیل
    1. معمولا زیرنویس چند ساعت و در بعضی مواقع چند روز بعد آماده میشه و امکان نداره بشه همزمان قرار داد
    2. اکثر زیرنویس ها نیاز به هماهنگی داره که دوستان عزیز و فعال در این زمینه اینکار رو انجام می دن
    3. سرکش و آپدیت کردن سریال های متععدد سایت به اندازه کافی وقت گیر و مشکل هستش و ورود به مقوله زیرنویس واقعا از توان خارج هستش
    4. تا الان زیرنویس ها به موقع در تاپیک خودش و توسط دوستان در چندین سرور مختلف و توسط مدیارن و دستیاران در 2 سرور در پسن اول آپ میشه و فکر نکنم انجام اینکار لازم باشه

ممنون از پیشنهادتون
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست: 

نقل قولbahman1985 نوشته است:
    سلام ببخشید دستیار انجمن میگن که از مدیافایر برای کم کردن ترافیک دانلود استفاده کنیم اما وقتی میایم میبینیم که مدیافایر مثلا سریال the fade کامل نیست و فقط دو قسمت رو تو مدیافایر آپ کردین خوب ما هم مجبور میشیم که از مستقیم دانلود کنیم.
    باتشکر

دوست عزیز این امر تو تعداد کمی از تاپیک ها بوجود میادش اون هم به خاطر شلوغ بودن سر مدیران هستش و مطمین باشید که چنانچه درخواستتون رو در تتاپیک مربوطه یا تاپیک گزارش دادن کمبود قسمت سریال ها اعلام کنید در اسرع وقت بهش رسیدگی میشه و اون قسمت ها رو جایگزین می کنن
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    19244  
    تشکر شده
    18535  

موضوع پست: 

دوستان عزیز همونطور که باخبر هستید مشکلی‌ برای سرور مدیا فایر تمامی سریال‌های سایت پیش اومده که برطرف کردنش نیاز به گذاشتن وقت خیلی‌ زیاد از طرف مدیران سایت داره ( و صد البته همکاری کاربران سایت )
    فکر می‌کنم که فعلا برطرف کردن این مشکل در اولویت باشه ، به محض اینکه مشکل حل بشه حتما به مسائل دیگه هم رسیدگی میشه ، فقط باید کمی‌ صبور باشید.
    در آخر هم باید بگم که تا چند وقت دیگه شاهد تحول بزرگی‌ در سایت خواهیم بود که همین مساله کمک میکنه به روند رو به رشد سایت بزرگ iMovie-DL که برای همه اینها مدیران ، نیاز به همکاری همه کاربران سایت دارن و بهترین همکاری به نظر من میتونه صبر و شکیبایی ما باشه.

توجه : من مدیر نیستم و از جانب مدیران سایت هم حرف نمی‌زنم ، فقط برای اینکه بتونم جوابی به شما دوستان بدم این پست رو دادم ، طبیعیست که مدیران سایت به موقع جواب شما دوستان رو خواهند داد.

موفق باشید.
    برای نویسنده این مطلب Rouzbeh تشکر کننده ها: 10 LordStark, MM-Fire, Amir, amirm, darkman01, hessam-com, kian2012, mehdideh, mohamadaliali, taylorswift
    رتبه: 1.34%

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست: 

نقل قولmohammadakbari نوشته است:
    من فکر می کنم که باید به چند نکته اشاره کنم.

1)شما برای هر فیلم سینمایی چند تاپیک ایجاد می کنین تا کیفیت های مختلف فیلم رو با حجم های متفاوت توی اونها بزارید اما قاعدتا همه ی اونا رو توی یک تاپیک بزارید خیلی بهتر میشه اینطوری کاربران موقع گشتن توی list of movies با 4 تا pirates of the caribbean :on stranger tides مواجه نمیشن.

2)اکثر فیلم های سینمایی که آپلود میکنین(یا حداقل اکثر اونهایی که من دانلود کردم)زیرنویس انگلیسی چسبیده به خودشون دارن و این برای کاربرانی مثل من که عادت دارن فیلم و سریال هاشون رو بدون زیرنویس نگاه کنن آزاردهنده هستش.

3)یکی از دوستان توی قسمت سریال ها به نکته خیلی خوبی اشاره کرد که من فکر کردم اینجا هم گفته بشه بد نیست. توی تاپیک دانلود هر سریال تعداد زیادی پست بی ربط وجود داره. یعنی که تاریخ مصرفشون گذشته. برای مثال برای سریال هایی که آپدیت هفتگی دارن هر هفته یکی دو نفر می پرسن که قسمت جدید کی میاد، چرا نیومده و... . وقتی هم که میاد اول مدیر سایت یک پیغام میزاره که قسمت جدید اومد و بعد تازه بحث در باره زیر نویس شروع میشه که کی میاد و یا اینکه فلان زیرنویس با فلان کیفیت هماهنگ نیست و هر گروه ترجمه آمدن زیر نویس خودشون رو اعلام میکنه و سیل ارسال های بی جا برای تشکر آغاز میشه بطوریکه بعد از سه یا چهار هفته حداقل 4 صفحه از این جور پست ها پر میشه کسی که برای اولین بار میاد تاپیک رو نگاه کنه و پست ها بخونه بعد از یک مدت اعصابش خورد میشه. به معنای واقعی کلمه همونطور که دوستمون که اول بهشون اشاره کردم گفتن اسپم خونه شده. من فکر میکنم که مدیران یا دستیاران سایت هر 2 یا 3 هفته یک بار باید یک دور همه ارسال ها رو چک کنن و ارسال های اینجوری رو پاک کنن.

دوست عزیز سلام
    ممنون از توضیحاتی که دادی در ادامه فرمایشان شما در مورد تعداد زیاد پست ها در تاپیک سریال ها باید عرض کنم که اینکار از فروردین ماه امسال در اجرا هستش و از طریق اطلاعیه شماره 1 به استحظار همه کاربران رسید و تعداد بسیاری از تاپیک ها از وجود همچین پست های پاک شدن چرا که باعث شلوغی بی اندازه تاپیک ها می شد و جالب اینجاست که در راستای اجرای این طرح شاید بیش از 500 تا از ارسال های شخص خود بنده نیز پاک گردید و اگر این کار انجام نمی شد الان تعداد صفحات موجود در برخی از سریال ها 3 رقمی شده بود و البته این طرح کماکان هم در حال اجرا هستش
    در انتها باز هم از همیاری و همفکری شما دوست عزیز کمال تشکر رو دارم

این هم لینک مربوط به اطلاعیه شماره یک
    http://1.imdb-dl3.com/ftopict-1351.html ... b8543400eb
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

با سلام می خواستم به یک نکاتی اشاره کنم که فکر می کنم باید گفته بشه:

1)توی بخش درخواست فیلم سینمایی یک سری مشکلات وجود داره که میتونه باعث اذیت دوستان بشه برای مثال بیش از 190 صفحه از در خواست های دوستان و جواب های مدیران و دستیاران وجود داره و با اینکه ذکر شده که لینک هر فیلم توی کدوم صفحه هستش دوستان با این مشکل مواجه میشن که اگر فیلم مورد نظرشون در صفحه شماره 100 قرار داره باید یکی یکی صفحات رو جلو برن تا به صفحه 100 برسن و اگر لینک هر فیلم رو در کنار اسمش توی لیست صفحه اول تاپیک بزارید و یا خود اسم فیلم را به لینکش تبدیل کنید کاربران به مشکلات کمتری دچار میشن و 190 صفحه اضافی هم میتونه پاک بشه. گاهی وقت ها هم یک فیلم توی list of movies خودتون هست یعنی خودتون آپلود کردین ولی توی این تاپیک لینکی که مال یک جای دیگه هست رو هم دادید مثل saw 1 to 7 که باعث اشغال فضای اضافی میشه.

2)بعد از هر بار زدن دکمه تشکر یا ارسال پست و یا شرکت در یک نظر سنجی همیشه یک صفحه جدید لود میشه که اعلام میکنه که کاری میخواستین انجام بشه (مثل ارسال پست و... ) با موفقیت انجام شد و دوباره صفحه قبلی از اول شروع به لود شدن میکنه. خب وقتی که قراره یک تغییر کوچیکی انجام بشه مسخره نیست که دو تا صفحه کامل باید لود بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب بجاش صفحه اولیه رو نگه دارید و یک کاری کنید که فقط تغییر اعمال بشه و انجام شدنش هم توسط یک پیغام کوچیک در گوشه صفحه اعلام بشه. این طوری هم ترافیک کمتری مصرف میشه هم کار ها سریع تر انجام میشن.

1 - آگه به بخش درخواست فیلم و صحبت های محسن عزیز توجه کرده باشید متوجه خواهید شد که روی اولین شماره هر صفحه لینک اون صفحه گذاشته شده ...

2- این صحبت ها و مشکلاتی که بیان کردید ، مشکلات اورجینال فروم نیوک 8.3 هستش و ما به این صورت اجرا نکردیم و طبیعتا ما هم نمیتونیم درستش کنیم ...
    اما بزودی انجمن رو به myBB و سایت رو به نیوک 8.3 انتقال میدیم و بعد از مدتی (بعد از تشکیل یک تیم) که سریال های از دست رفتمون رو سر و سامون دادیم انجمن رو به VB ارتقا خواهیم داد
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 7 amirm, hessam-com, kian2012, mohamadaliali, nikita-alex, sam-modaree, tak-30na
    رتبه: 0.94%

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

1)اون لینکی که گذاشته شده مال imdb-dl2 هستش که فیل**تر شده. لطفا آپدیتشون کنید.

خب خودتون آپدیتشون کنید و وقتی صفحه باز میشه جای iMovie-DL2 ، دامین جدید رو جایگزین کنید ... گمون نکنم کار سختی باشه
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 6 darkman01, hessam-com, kian2012, majid64, mohamadaliali, sam-modaree
    رتبه: 0.8%

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست: 

نقل قولtranslator نوشته است:
    سلام من تازه با سایتتون اشنا شدم.به یکی از مدیرا هم پیام خصوصی دادم واسه کار ترجمه.از امروز به بعد میتونم در خدمتتون باشم.
    عضویت  / ورود

فقط یه چیزی تو سایتتون خیلی توجهمو جلب .تعداد سریالاتونو دقیق که نه سرسری شمردم بالایه 200 تا سریاله به نظرم.لازمه این همه سریال؟خیلیاشون اصلا بیننده دارن؟به نظرم فقط نهایت 20 تا پر بیننده تریناش قرار داده شه بهتره اینجوری مسولیت مدیرای محترمم کمتر میشه و میتونن بهتر سایتو اداره کنن.

با سلام به شما خیر مقدم می گم و امیدوارم که شاهد فعالیت های مفید شما در سایت باشیم در خصوص فرمایشاتتون باید عرض کنم که هدف ما از فعالیت در این سایت بوجود آمدن یک سایت تخصصی در صنعت سینما و تلوزیون هستش و زمانی می تونیم بگیم که در این کار موفق بودیم که بتونیم تمام سلایق رو راضی نگه داریم و این امر مستلزم داشتن یک آرشیو کامل هستش
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قول-_- نوشته است:

یه کم به ظاهر سایتم توجه داشته باشید همشم گیر ندید به محتوا  بنظرم مسخره ترین چیز اینه که سمت چپ سایت یه ستون باز بشه کاربران برتر رو نوشته باشه توش باز مسخره تر اینه که از 6 ماه پیش آپدیت نشده و هنوز تو صفحه ی اصلی سایت برترین کاربر ارسالاش زیر 1000 هستش خدایی اونو بردارید یه تبلیغ بگیرید خیلی خیلی بهتره اصلا تبلیغم نگرفتید هم خالیش بذارید بهتره تا اون اونجا باشه  اینوو میگم واس خاطر اینه که یکی جدید بیاد تو سایت اونو ببینه فک میکنه این سایت اَ اون سایت دره پیتاس ظاهر خیلی مهمه پَ ...اینا رو تجربه کردم که میگم ها
    عضویت  / ورود

بالای سایتم خیلی قشنگه مخصوصا قسمتی که یه سری فیلم قرار داده شده و هی عوض میشه ولی نگاه کنید توش فیلم شب بخیر و موفق باشیدِ جورج کلونی هنو هست بعد اون فیلم حداقل 10 12 تا فقط فیلم ماندگار گذاشته شده بی زحمت همونارم یه آپدیتی بزنید هر سری که فیلم جدید میاد رو اونجا قرار بدید خیلی خوبه نه که ماشالله خیلی سریال میذارید کلا فیلم ها گم میشه اگه صاحابین سایت بیزی هستند این کار ها رو به مدیران انجمن بسپارند بهرحال مدیر انجمنم که فقط نباید بیاد 10 خط تذکر بنویسه
    عضویت  / ورود
    4 تا کار هم در کنارش انجام بده  که منِ کاربر لخت و پَتی و مفت دانلود کن فرقمو با اون مدیر انجمن و دستیارش بدونم
    عضویت  / ورود
    ( شوخی میکنم ها ولی جدی بگیرید
    عضویت  / ورود
    )

مرتضی جان ... شما رو چه حسابی میگید ستون برترین کاربر ها آپدیت نمیشه ؟!! شما اصلا از 6 ماه پیش بهش نگاه کردید ؟!!
    عزیز من ... این بخش اتوماتیک هستش ... و خود به خود (با هر پست) آپدیت میشه ... از طرفی کاربران درجه دار تو اون لیست نیستند ...

شما با مکانیزم اون بخش آشنایی ندارید

در مورد اسلایدر ها حق با شماست ... سعی میکنیم که بیشتر به این بخش بپردازیم ...
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 10 Azrael, GheIsSaR, GhoGhnus, Rouzbeh, armin-fatahi, hessam-com, kian2012, mohamadaliali, sam-modaree, scarlett
    رتبه: 1.34%

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قولterminatoooooor نوشته است:
    با سلام و عرض خسته نباشید به مدیر های سایت که این چند وقت بد جور دارن زحمت میکشن سر قضیه آپلود مجدد  سریالها گفتم یه تشکر خشک وخالی و یه خسته نباشید بگم بهشون بعد یه پیشنهاد داشتم الان که فیلمهای سایت رو با لینک مستقیم خود سایت به مدت نامحدود میزارید و این خودش یه نکته بسیار مثبته پیشنهاد من اینه که بعد از اتمام پروژه آپلود سریالها در سه سرور مختلف  مدیرها یه آث رو کنن و 250 تا فیلم برتر از نگاه imdb رو هم لینک مستقیم نامحدود بزارن هزینه اش هم هر چه قدر بشه ارزشش رو داره امیدوارم دوستای عزیزم با این کار موافقت کنن واقعا حیفه وقتی تمام بخش های سایت با پیشرفت چشمگیری روبه رو هستن این بخش همین طوری بمونه .مخلص همه هم هستیم
    عضویت  / ورود

آهان یه پیشنهاد دیگه هم دارم که اگه بشه قالب سایت رو از نیوک به این ون بولتن تغییر بدین که اونجوری خیلی بخش ها تخصصی تر و خیلی امکانات مفید برای هر چه بهتر شدن سایت در دسترس قرار میگیره
    عضویت  / ورود

دیگه پیشنهاد هام ته کشید من برم بازم فکر کنم
    عضویت  / ورود

سلام دوست عزیز ... در مورد 250 فیلم برتر بنده هم همین تصمیم رو دارم و بزودی اجرا خواهد شد (بعد از اتمام پروژه سریال ها)

بعد از اتمام آپلود سریال ها در تلاش هستیم که قالب فروم رو به VB ارتقا بدیم ...
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 8 GheIsSaR, Rouzbeh, hessam-com, kian2012, mohamadaliali, sam-modaree, scarlett, terminatoooooor
    رتبه: 1.07%

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    19244  
    تشکر شده
    18535  

موضوع پست: 

نقل قولaruo نوشته است:
    با سلام خدمت دوستان
    یک پیشنهاد داشتم برای سایت اکه اگه بشه سریال های دوبله مثل عشق ممنوع وسریال هایی که از فارسی وان و زمزمه پخش میشه رو واسه دانلود قرار بدید
    با تشکر
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

عزیزم من شخصا از شما ممنونم برای پیشنهادتون ولی‌ آیا شما فکر می‌کنید که اینجور سریال‌ها در حد و اندازه‌های این سایت هست؟؟؟؟
    بعید میدونم کسی‌ این کار رو انجام بده ، حالا اگر میگفتین شرلوک هولمز با دوبلهٔ فارسی‌ یا هرکول پوآرو با دوبلهٔ فارسی‌ یه چیزی ، ولی‌ سریال‌های شبکهٔ فارسی‌ وان....
    برای نویسنده این مطلب Rouzbeh تشکر کننده ها: 9 GhoGhnus, KingBeckham, amirm, darkman01, javad48, kian2012, mohamadaliali, sam-modaree, taylorswift
    رتبه: 1.2%

تبليغات تبليغات

12. نماد کاربر

کاربر دو ستاره
    کاربر دو ستاره

عنوان کاربر
    کاربر دو ستاره 
    تشکر کرده
    1239  
    تشکر شده
    724  

موضوع پست: 

اگه میشه تو قسمت آپدیت روزانه سریال های سایت ، سریالهایی که دارن هفته ای آپدیت میشن و تو اون روز پخش نمیشه رو  اعلام کنید مثلا جمعه ها vampire diaries  میاد دیگه ولی هفته ی قبل پخش نشد... درخواست دارم تو این قسمت عدم پخش این سریالها رو اعلام کنید تا در روز 10 بار نیایم حرس
    عضویت  / ورود
    بخوریم.

میشود آیا
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب scarlett تشکر کننده ها: 3 hessam-com, kian2012, mohamadaliali
    رتبه: 0.4%
    عضویت / ورود

عضویت / ورود

"بحث و تبادل نظرات کاربران،راهنمایی انتخاب سریال،بررسی هفتگی سریال های محبوبتون همراه با کاربران حرفه ای IMDB-DL"
    همه و همه در...
    عضویت / ورود

لطفا نظرات خودتون درباره ی هر سریالی رو در این تاپیک با ما به اشتراک بگذارید

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قولFarzad نوشته است:
    نقل قولMM-Fire نوشته است:
    نقل قولFarzad نوشته است:
    سلام

متاسفانه شب ها به دلیل ترافیک زیاد امکان دانلود فایل از سرور سایت وجود نداره. آپلود باز هم به دلیل ترافیک بسیار بالا سرعت دانلود ازش بسیار پایینه یعنی فایلی رو که من باید ثانیه 200-220 کیلوبات در ثانیه دریافت کنم شب ها در آپلود باز این سرعت به 20-25 کیلوبایت کاهش پیدا میکنه و نهایتا اکانت لیچ سایر سایت ها رو باید خریداری کنم و فیلم ها و سریال های موردنظرمو دانلود کنم.

خواهشا مدیران یه فکری راجب این مسئله بکنند. اگه بتونید روی همون مدیافایر فایل ها رو لیچ کنید خیلی بهتره

ممنون

دوست گرامی ترافیک سرور ما به شدت بالاست ... واقعا دچار مشکل کرده ما رو ... هیچ سروری نمیتونه این حجم رو پوشش بده ...

اگر در آپلودباز عضو رایگان بشید ، میتونید با حداکثر سرعت دانلود کنید و مشکلی از این بابت وجود نداره ...
    مدیافایر هم هست ... ولی چون جدیداً سرعت آپلود (حداقل توسط سرور ما) پایین اومده دیرتر اضافه میشه ...
    عضویت  / ورود

دوست عزیز من عضو رایگان آپلود باز هستم که سرعتم رو 20-25 کیلو بایت هست. به نظر من سرورهاش اصلا جالب نیستن و سرعتشون خیلی پایینه

شاید برای شما اینطوری باشه (که فکر کنم مشکل از ISP شما باشه) چون من حتی Log Out کردم تو آپلودباز و یک فایل رو تست کردم با سرعت ماکزیمم خودم دانلود کردم ... 140 کیلوبایت بر ثانیه
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 4 hancock, hessam-com, mohamadaliali, sam-modaree
    رتبه: 0.53%

تبليغات تبليغات

14. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

با سلام

من یک نکاتی رو قبلا توی این تاپیک گفته بودم ولی توجهی نشد فکر کردم که دوباره به صورت گسترده تر بگم بد نباشه. البته یک سری پیشنهاد جدید هم دارم.

1-توی قسمت لیست فیلم های سینمایی که لینکش در بالای بنر اصلی در هر صفحه موجوده در بعضی جاها اسم یک فیلم چند بار اومده و فقط کیفیت ها فرق میکنه. خب این یکم زشته مثلا اسم فیلم دزدان دریایی کارائیب 4 چهار دفعه آورده شده. خب مگه اینقدر سخته که چند تا لینک از کیفیت های مختلف رو توی یک تاپیک و یک پست قرار بدین که چند تا درست میکنین؟(مثل سریال هایی که آپدیت هفتگی میشن که کیفیت های 480p و 720p رو زیر هم توی یک پست قرار میدین.)

2-توی تاپیک های کالکشن های فیلم های سینمایی برای هر قسمت یک پست جداگانه گذاشتین. خب این هم میتونه همش توی یک پست باشه( مثل سریال ها) و کاربر مجبور نشه که از بالا تا پایین صفحه رو بگرده.(این نکته کوچیکیه اما ارزش توجه داره. (قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود.))

3-اکثر فیلم های سینمایی که خودتون آپلود میکنین زیرنویس انگیلیسی روی فیلم دارن(یعنی بهش چسبیده). خب این هم برای کاربرایی مثل من که بدون زیرنویس میخوان نگاه کنن اعصاب خورد کنه و هم برای کسانی که میخوان با زیرنویس فارسی نگاه کنن (اگر ریز نویس پایین صفحه باشه میفته روی زیرنویس انگلیسیه و نمیشه خوند و اگر هم بالا یا وسط بیافته که نصف صفحه رو میگیره.).

4-برای سایتی مثل شما زشته که یک سری فیلم های سینمایی رو خودتون آپلود نکنین و از جاهای دیگه لینک بدین(تاپیک درخواست فیلم سینمایی). یک سری فیلم ها هستش که خیلی بیننده داره و یا خیلی معروفه و یا ... که شما باید اونها رو خودتون توی سرورهاتون آپلود کنین تا کابران برای دانلودشون مشکلی نداشته باشن.( یعنی که لینک هایی که از جاهای دیگه میدین اکثرا یا خیلی پر حجمن و یا فرمتشون با هیچ یک از پلیر هایی که دوستان دارن اجرا نمیشه.)
    میدونم که درخواست فیلم های سینمایی زیادتر از اونیه که از پسش بر بیاین اما میتونین به روش های مختلف مثلا ایجاد یک تاپیک جدا و یا ... بعضی از فیلم هایی که دوستان میخوان رو مورد بحث قرار بدین و وقتی که متقاعد شدین که اون فیلم ارزش آپلود کردن رو داره اون وقت آپلودش کنین.

5-اگر کارهایی که بهتون گفتم انجام دادنش سخته ( که قطعا هست چون که 3 نفر هر کار هم که نکنین نمیتونین از پس اداره این سایت به این بزرگی بربیاین و هم به همه انتقادات و پیشنهادات عمل کنین(یا حتی اگر نمی کنین بگین که چرا نمی کنین(دقیق))) خب میتونین که یک یا دو نفر دیگه رو مسئول بعضی جاها بکنین مثل همین چند وقت پیش که یک تاپیک زده بودین برای اعلام همکاری با سایت. لازم نیست که همه کارها رو دست تنها انجام بدین.

1- عزیز چند نکته مطرح شد ... اینکه شما میگید زشت ، فقط و فقط نظر شخصی خودتون هستش که یخورده میشه به حساب بی اطلاعی شما از این وضعیت دونست ...
    عضویت  / ورود

- سایت بزرگ دنیا ، انکودر ها و ... همه به این صورت لیست میکنند ...
    - هر 4 کیفیت فیلم ها با هم ریلیز نمیشه که ما اینکار رو انجام بدیم ...
    در کل این روش اصولی ترین روش لیست کردن فیلم هستش ...

2- هر فیلم در یک پست استاندارد این کار هستش و کاربر فقط کافیه برای هر قسمت ، یک پست پایین تر بیاد ... که در هر شرایطی چه تک پست و یا چند پست ، تفاوتی نداره ...

3- زیرنویس های انگلیسی به فیلم چسبیده نیستند ... و قابل حذف شدن هستند ... و به محض گذاشتن زیرنویس فارسی خود به خود حذف میشن ... کل فیلمهای ریلیز شده دنیا (اگر زیرنویس انگلیسی موجود باشه ) با این وضع ارائه میشن ... در تنظیمات پلیر شما هم میتونید زیرنویس رو خاموش کنید

4- بنده خودم اطلاع دارم که چه فیلمی خوب هستش و چه فیلمی بد (گمون کنم به کاربران ثابت شده باشه ) ... اون تاپیک ، مخصوص درخواست فیلم هستش و چون وارد صفحه اصلی نمیشه دلیلی واسه اختصاصی بودن لینک ها وجود نداره ...

5- با توجه به شرایط موجود ، فعلا میتونیم با همین پرسنل ، بدون مشکل به کار ادامه بدیم ...

موفق باشید
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 8 LordStark, TiTaN, Unforgiven, hancock, hessam-com, mohamadaliali, mohammadakbari, taylorswift
    رتبه: 1.07%

تبليغات تبليغات

15. نماد کاربر

مدير بخشهاي انجمن
    مدير بخشهاي انجمن

عنوان کاربر
    مدير بخشهاي انجمن 
    تشکر کرده
    13497  
    تشکر شده
    65464  

موضوع پست: 

نقل قولhancock نوشته است:
    سلام یه همه و خسته نباشی من یک مشکل داشتم می خواستم بپرسم که سایت imdb یه دو سه روزیه برای من نه ایکون ها و نه عکس هایی سایت رو نشون نمیده نه این که سایت ف/ی/ل/ت/ر/ باشه فقط می تونم نوشته ها رو بخونم همین او بس اگه کسی خبر داره جریان این چیه  یا مشکل از کجاست به ما هم بگه که سایت imdb  برای منم درست نشون بده ممنون میشم اگه کسی خبر داره یه من هم بگه یا تشکر فراوان
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

سلام
    سرور سایت imdb فیل*تر شده،قبلا هم فیل*تر بود،یه چند وقت باز بود،دوباره...
    سایت مشکلی نداره اما سرورشون که ia.media-imdb.com هست فیل*تر شده،واسه همین مشکل لود عکس داره.
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب TiTaN تشکر کننده ها: 6 LordStark, hancock, hessam-com, mohamadaliali, sam-modaree, taylorswift
    رتبه: 0.8%
    **** آیا میدانید در سرور VIP سایت بیش از 3000 سریال بدون کوچک ترین نقص وجود دارد؟ ****
          ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
    رو عکس بالا کلیک کنید تا لاست رو ببینید!
          ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

تبليغات تبليغات

16. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قولMM-Fire نوشته است:
    با سلام

من یک نکاتی رو قبلا توی این تاپیک گفته بودم ولی توجهی نشد فکر کردم که دوباره به صورت گسترده تر بگم بد نباشه. البته یک سری پیشنهاد جدید هم دارم.

1-توی قسمت لیست فیلم های سینمایی که لینکش در بالای بنر اصلی در هر صفحه موجوده در بعضی جاها اسم یک فیلم چند بار اومده و فقط کیفیت ها فرق میکنه. خب این یکم زشته مثلا اسم فیلم دزدان دریایی کارائیب 4 چهار دفعه آورده شده. خب مگه اینقدر سخته که چند تا لینک از کیفیت های مختلف رو توی یک تاپیک و یک پست قرار بدین که چند تا درست میکنین؟(مثل سریال هایی که آپدیت هفتگی میشن که کیفیت های 480p و 720p رو زیر هم توی یک پست قرار میدین.)

2-توی تاپیک های کالکشن های فیلم های سینمایی برای هر قسمت یک پست جداگانه گذاشتین. خب این هم میتونه همش توی یک پست باشه( مثل سریال ها) و کاربر مجبور نشه که از بالا تا پایین صفحه رو بگرده.(این نکته کوچیکیه اما ارزش توجه داره. (قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود.))

3-اکثر فیلم های سینمایی که خودتون آپلود میکنین زیرنویس انگیلیسی روی فیلم دارن(یعنی بهش چسبیده). خب این هم برای کاربرایی مثل من که بدون زیرنویس میخوان نگاه کنن اعصاب خورد کنه و هم برای کسانی که میخوان با زیرنویس فارسی نگاه کنن (اگر ریز نویس پایین صفحه باشه میفته روی زیرنویس انگلیسیه و نمیشه خوند و اگر هم بالا یا وسط بیافته که نصف صفحه رو میگیره.).

4-برای سایتی مثل شما زشته که یک سری فیلم های سینمایی رو خودتون آپلود نکنین و از جاهای دیگه لینک بدین(تاپیک درخواست فیلم سینمایی). یک سری فیلم ها هستش که خیلی بیننده داره و یا خیلی معروفه و یا ... که شما باید اونها رو خودتون توی سرورهاتون آپلود کنین تا کابران برای دانلودشون مشکلی نداشته باشن.( یعنی که لینک هایی که از جاهای دیگه میدین اکثرا یا خیلی پر حجمن و یا فرمتشون با هیچ یک از پلیر هایی که دوستان دارن اجرا نمیشه.)
    میدونم که درخواست فیلم های سینمایی زیادتر از اونیه که از پسش بر بیاین اما میتونین به روش های مختلف مثلا ایجاد یک تاپیک جدا و یا ... بعضی از فیلم هایی که دوستان میخوان رو مورد بحث قرار بدین و وقتی که متقاعد شدین که اون فیلم ارزش آپلود کردن رو داره اون وقت آپلودش کنین.

5-اگر کارهایی که بهتون گفتم انجام دادنش سخته ( که قطعا هست چون که 3 نفر هر کار هم که نکنین نمیتونین از پس اداره این سایت به این بزرگی بربیاین و هم به همه انتقادات و پیشنهادات عمل کنین(یا حتی اگر نمی کنین بگین که چرا نمی کنین(دقیق))) خب میتونین که یک یا دو نفر دیگه رو مسئول بعضی جاها بکنین مثل همین چند وقت پیش که یک تاپیک زده بودین برای اعلام همکاری با سایت. لازم نیست که همه کارها رو دست تنها انجام بدین.

1- عزیز چند نکته مطرح شد ... اینکه شما میگید زشت ، فقط و فقط نظر شخصی خودتون هستش که یخورده میشه به حساب بی اطلاعی شما از این وضعیت دونست ...
    عضویت  / ورود

- سایت بزرگ دنیا ، انکودر ها و ... همه به این صورت لیست میکنند ...
    - هر 4 کیفیت فیلم ها با هم ریلیز نمیشه که ما اینکار رو انجام بدیم ...
    در کل این روش اصولی ترین روش لیست کردن فیلم هستش ...

2- هر فیلم در یک پست استاندارد این کار هستش و کاربر فقط کافیه برای هر قسمت ، یک پست پایین تر بیاد ... که در هر شرایطی چه تک پست و یا چند پست ، تفاوتی نداره ...

3- زیرنویس های انگلیسی به فیلم چسبیده نیستند ... و قابل حذف شدن هستند ... و به محض گذاشتن زیرنویس فارسی خود به خود حذف میشن ... کل فیلمهای ریلیز شده دنیا (اگر زیرنویس انگلیسی موجود باشه ) با این وضع ارائه میشن ... در تنظیمات پلیر شما هم میتونید زیرنویس رو خاموش کنید

4- بنده خودم اطلاع دارم که چه فیلمی خوب هستش و چه فیلمی بد (گمون کنم به کاربران ثابت شده باشه ) ... اون تاپیک ، مخصوص درخواست فیلم هستش و چون وارد صفحه اصلی نمیشه دلیلی واسه اختصاصی بودن لینک ها وجود نداره ...

5- با توجه به شرایط موجود ، فعلا میتونیم با همین پرسنل ، بدون مشکل به کار ادامه بدیم ...

موفق باشید
    عضویت  / ورود

1-با این که میگین این نظر شخصی خودم هستش موافقم ولی اینکه بقیه جاها یک کار رو میکنن دلیل نمیشه که شما هم بکنین (البته نمیگم که کاری رو که من گفتم رو حتما بکنین. درسته که 4 تا کیفیت با هم ربلیز نمی شن ولی پست های شما که قابل ویرایش هست.خب وقتی که امد بزارین.)

2-اگر که این وضعیت استاندارده که خب من چیزی نمی تونم بگم.

3- من این قدر بوق نیستم که ندونم که میشه بعضی زیرنویس ها رو توی پلیر off کرد. وقتی که میگم که نمیشه یعنی که دو سه جا امتحان کردم نشده.

4-من در اینکه شما خوب میدونی که چه فیلمی خوبه و چه فیلمی خوب نیست شکی ندارم اما هیچ کس که همه چیز دان نیست.شاید شما نظرت با خیلیای دیگه فرق داشته باشه.

5-من جزو پرسنل نیستم و نمیدونم که اونجا واقعا چه خبره بلکه قضاوت من از روی حجم زیاد کار و درخواست های دوستان در زمینه های مختلف بود که داشت(داره) سر به آسمون میکشید(میکشه).

من نه در این پست و نه در پست قبلی قصد توهین نداشتم بلکه هدف من فقط اطلاع رسانی و گفتن نظر خودم بود اگر هرکسی از دست اندرکاران فکر کرد که بهش توهین شده من همین جا معذرت خواهی میکنم.

1-همونطور که گفتم دلیلی برای اینکار وجود نداره ... چون همه 720p دانلود نمیکنند ... بعضی ها بخاطر حجم کمتر و ... ترجیح میدن کیفیتهای پایینتر رو دانلود کنند ... اگه تو یک تاپیک جمع بشه ، تو عنوان ، جستجو ، و پیج های صفحه اصلی اختلال ایجاد میکنه ...

3- جسارتاً ... مشکل از جانب شماست ... چون زیرنویس ها همه قابل حذف هستش ... ما به هیچ عنوان فیلم با زیرنویس جدا نشدنی نمیذاریم ...

کسی نگفت شما توهین کردید دوست من ... عذرخواهی لازم نیست ... موفق باشید
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 4 LordStark, hancock, hessam-com, mohammadakbari
    رتبه: 0.53%

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط MM-Fire در جمعه 4 آذر, 90 22:47 .

تبليغات تبليغات

بازگشت به نظرات ، انتقادات و پیشنهادات

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       بعدی

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد