محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست:  ..:: تاپیک نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران ::.. (تاپیک ثابت)

با عرض سلام
    از اونجائی که در بخش های زیادی از انجمن شاهد این موضوع هستیم که کاربران عزیز برای بیان انتقادات یا پیشنهاداشون دچار مشکل میشن و اونها رو در جاهی نامناسب (تاپیک مربوط به فیلم و سریال یا اخبار و ...) بیان می کنن که این کار هم باعث بروز مشکلات عدیده ای می گردد که در زیر به چند نمونه آن اشاره می کنم.

1. برای مثال زمانی که انتقاد و یا پیشنهادی در تاپیک مربوط به فیلم و سریال و یا اخبار گذاشته بشه باعث میشه که افراد به جای پرداختن به مبحث فیلم و سریال و یا صحبت در مورد اون خبر خاص ،در مورد اون انتقاد و یا پیشنهاد صحبت کنن و بحث اصلی به انحراف کشیده بشه و پست اسپم بوجود بیاد و دستیاران مجبور به پاک کردن اونها بشن

2-در برخی از اوقات بیان انتقادات و پیشنهادات در جاهای غیر مربوط باعث بوجود آمدن سوتفاهم بین اعضا و در نهایت دلخوری اونها بشه

3-زمانی که پیشنهاد و یا انتقادی در جاهای غیر مرتبط بیان بشه باعث پنهان و بسته موندن این نظر خاص از دید مدیران و مسئولین مربوطه میشه و این موضوع برای هر دو طرف (هم منتقد و پیشنهاد کننده و هم مدیران و مسئولین ) حوب و خوشایند نیست چرا که از طرفی شخص منتقد و پیشنهاد کننده این گمان رو داره که نظرش از دید مدیران و مسئولین بی اهمیت هستش و این باعث دلسردی و جدایش از سایت میشه و از طرف دیگر این امکان داره اون انتقاد و یا پیشنهاد باعث پیشرفت سایت و راحتی کاربران بشه و مطمینا مدیران همچین مسائلی رو به هیچ عنوان باب میلشون نخواهد بود

به همین دلایل تصمیم به ایجاد همچین تاپیکی گرفتم که کاربران بتونن به راحتی هر انتقاد و یا پیشنهادی رو که دارن توش انجام بدن، البته این تاپیک هم قوانین مربوط به خودش رو داره که همیجا از تک تک دوستان عزیزم این خواهش رو دارم که با مطالعه و رعایت اونها باعث بوجود آمدن تاپیکی مفید و مسمر ثمر باشند

قوانین مربوط به تاپیک

1-تمامی پست های مندرج در این تاپیک می بایستی در مود انتقادات و یا پیشنهادات و نظرات افراد در این موارد باشه و از طرح سوالات و مشکلات خودتون در این تاپیک جدا خودداری کنید و هر گونه سوال و یا مشکلی رو در تاپیک مربوطه بیان کنید

2-هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد می بایستی به صورت کامل و تفصیلی بیان بشه و از بیان نامفهوم و کوتاه خودداری کنید و اگر در مورد خاصی انتقادی دارید اون رو به صورت کامل بیان کنید و نظر خودتون رو در مورد چگونگی انجام اون به صورت صریح بیان کنید.

3-با مطالعه دقیق پست از ابتدا از بیان مسائل تکراری خودداری کنید.

4-از هرگونه بی احترامی و ... جدا جلوگیری کنید.

5-اگر انتقاد شما از شخص خاصی می باشد خیلی بهتره در گام اول اون رو به صورت خصوصی با شخص مربوطه بیان کنید و در صورت عدم توجه اون رو بیان کنید.

6-پاسخگوئی به انتقادات و پیشنهادات توسط مدیران و مسئولین مربوطه و کاربران با تجربه سایت خواهد بود و از تمامی این عزیزان این خواهش رو دارم در صورت عدم اجماع کامل به هر موضوعی از پاسخ گوئی جدا خودداری کنند و زمانی در مقام پاسخ گوئی باشند که در مورد موضوع مربوطه اطلاعات کافی رو داشته باشند

بدیهی هستش که پستهای که قوانین بالا رو رعایت نکرده باشند به سرعت پاک خواهند شد و با شخص خاطی برخورد می شه

از تمامی مسولین انجمن ها خواهشمندم با ضمیمه کردن لینک تاپیک به امضاشون کاربران رو با این تاپیک آشنا کنند.

در نهایت از تمامی شما عزیزان سپاسگذارم که با رعایت قوانین مربوطه به پیشرفت سایت کمک می کنید

با تشکر

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

کاربر دو ستاره
    کاربر دو ستاره

عنوان کاربر
    کاربر دو ستاره 
    تشکر کرده
    1239  
    تشکر شده
    724  

موضوع پست: 

نقل قولFarzad نوشته است:
    سلام

متاسفانه شب ها به دلیل ترافیک زیاد امکان دانلود فایل از سرور سایت وجود نداره. آپلود باز هم به دلیل ترافیک بسیار بالا سرعت دانلود ازش بسیار پایینه یعنی فایلی رو که من باید ثانیه 200-220 کیلوبات در ثانیه دریافت کنم شب ها در آپلود باز این سرعت به 20-25 کیلوبایت کاهش پیدا میکنه و نهایتا اکانت لیچ سایر سایت ها رو باید خریداری کنم و فیلم ها و سریال های موردنظرمو دانلود کنم.

خواهشا مدیران یه فکری راجب این مسئله بکنند. اگه بتونید روی همون مدیافایر فایل ها رو لیچ کنید خیلی بهتره

ممنون

مشکل هیچکدوم از اینا نیست عزیز//ترافیک خود شرکتی که از اون اینترنتتونو گرفتین بالاست یا خود شرکت کاهشش میده عمدا -- با پشتیبانی شرکت تماس بگیرید
    برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب scarlett تشکر کننده ها: 2 hancock, sam-modaree
    رتبه: 0.27%

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست: 

نقل قولkeyhan68 نوشته است:
    پستی که در تاپیک سریال "ترا نوا" دادم! :

ینی بدترین برخورد با کاربرای یه سایت تو همین سایته...
    نه این تاپیک,کلا عرض میکنم...
    میشه ادمینا و مسئولای سایت بهتر از اینم برخورد کن البته این حقم بهشون میدم چون بعضی از کاربرای سایت واقعا پر توقع و بی دقت عمل میکنن و بعضی وقتا رفتار تند لازمه...
    کلی عرض کردم,آخه جدا همچین رفتاری و تو هیچ سایتی ندیدم,حداقل نه به این تندی!
    خوبه که با رفتار خوبمون همه ازمون حرف شنوی داشته باشن

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
    از امضای دوستان ادمین رفتم قوانین و خوندم...اونم چه قوانینی...سربازخونه!
    برا تشکر پست ندین!

شاید طرف ندونه همچین امکانی هست!یا حواسش نباشه.باس اونجوری جوابش و داد؟(دیدم که میگم) اونم وقتی با علاقه اومده تشکر کنه؟؟؟بهتره تعریف اسپم و یه بار دیگه برا خودتون مرور کنید…
    دلیل اینکه میگید کاربر نباید لینک دانلود بذاره قانع کننده بود برام,ولی زیرنویس دیگه چرا؟؟اینم ازون قانوناتونه...

عکس آواتار و شما تایید کنین؟؟؟؟ جدا؟!ثبت احوال باز کردین؟؟

.

.

حالا یه امضا از بنده...

لطفا قوانین سایت و بازبینی بفرمایید

دوست عزیز پست شما رو در تاپیک سریال ترانوا و اینجا دیدم
    در جواب شما بایستی عرض کنم که یکی از اساسی ترین اهداف این سایت بوجود آوردن یک محیط کاملا تخصصی در زمینه فیلم و سریال هستش و در موازات رسیدن به این هدف می بایستی تخصصی و حرفه ای عمل کرد به طور مثال شخص خود شما تاریخ عضویتون در سایت برمیگرده به 17 مهر ماه ولی تا الان که تاریخ 7 آذر هستش قوانین سایت رو مطالعه نکردید(در صورتی که هر شخصی زمانی که در مجموعه ای فعالیت می کنه می بایستی تابع قوانین اونجا باشه و این مستلزم اون هستش که از قوانین اونجا مطلع باشه) ولی خب شما این زحمت رو در این دو ماه به خودت ندادای چرا ؟ به این دلیل که تا الان تو هر سایت و فرومی که رفتی همچین چیزی رو از شما نخواستن اگر هم قوانینی داشتند زیاد مقید به انجامش نبودن چرا که هدفشون از راه اندازی مجموعشون به وجود آوردن یک محیط تخصصی نبوده و ....
    ولی اینجا به این صورت نیستش و تمامی اعضا از من تا شما مقید به انجامش هستیم و کاربرانی که اینجا فعالیت دارن می بایستی پایبند به این موضوع باشند که خدا رو شکر 99% این گونه هستند و مطمین باشید پشت هر کدام از قوانین سایت س*یا/ست های خاصی هستش که با سالها فعالیت توی نت بدست امده و برای خنده و بازی نیستش .
    بزارین براتون اینجوری تشریح کنم
    شخص خود شما توی تاپیک مربوط به سریال بحثی رو عنوان می کنید که به فضای اون تاپیک ربطی نداره پشت سرتون هم چند کاربر میان و در حمایت از شما و یا سایت جوابیه های رو میدن و در عرض مدت کوتاهی هرجو مرج بسیار شدیدی در تاپیکی که هیچ ربطی به این موضوع نداشته بوجود میاد و زمانی که یک کاربری بدون اطلاع از موضوع وارد اون تاپیک میشه با بی نظمی زیادی شاهد میشه و دلخور از اون خارج میشه خب طبیعی هستش که بنده و همکاران تا می بینیم که شخصی پست نا مربوطی در تاپیک نامربوطی میده سریعا وارد عمل میشیم و اون رو پاک می کنیم و به شخص گذارنده پست تذکر میدیم چرا که توی بخش انجمن برای هر مطلبی تاپیکی مربوط به اون احداث شده و مطمین باشید اگر جز این عمل بشه این سایت با بیش از 20000 هزار کاربر به یک فاجعه میرسه

در مورد قوانین سایت هم که شما اون رو به سرباز خونه تشبیه کردید هم باید بگم این نظر شخصی شما هستش و مطمین باشید پشت هر کدام از این قوانین ساعت ها همفکری و تجربه خوابیده و همینجور یکهوئی به وجود نمیاد و ما هم هیچ پدر گشتکی با کاربران نداریم و همه کاربرانمون هم از دوستان بسیار خوبمون هستن و تمام درجه دارن این سایت به صورت 100% در گذشته کاربر همین سایت بودن و بعد انتخاب شدن و اکثر کاربران هم قوانین رو درک و از اجرای اونها راضی هستن
    فقط میمونه دو مورد
    1 فرموده بودید با شما بد برخورد شده . لطفا این مورد رو باز کنید(البته از طریق پیام خصوصی) و بگید که کجا و کی با شما بد برخورد کرده و مطمین باشید اگر به طور نا عادلانه باشه حتما به اون رسیدگی میشه
    2 در جای فرمودید که در مورد قرار دادن زیرنویس دوستان رو در فشار قرار دادیم که این موضوع اصلا صحت نداره و همین الان خیلی از کاربران در زمینه قرار دادن زیرنویس فعالیت می کنن و ما هم ممنونشون هستیم چرا که بسیار به ما کمک میشه و فکر کنم شکا بد متوجه شده باشید و امیدوارم مابقی مباحث مطرح شده در قوانین رو به این صورت متوجه نشده باشید و بهتون پیشنهاد می کنم دوباره و با صبر و متانت بیشنری قوانین رو مطالعه کنید و در مورد بحثتون در مورد تشکر کردن هم حتما به مضوعاتی که در امضا بنده هستش مراجعه کنید تا به صورت تفضیلی توضیحات رو ببینید

یک سایت تخصصی کاربران تخصصی هم احتیاج داره بیایید از امزور به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت کنیم
    با تشکر از شما
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

مدير بخشهاي انجمن
    مدير بخشهاي انجمن

عنوان کاربر
    مدير بخشهاي انجمن 
    تشکر کرده
    13497  
    تشکر شده
    65464  

موضوع پست: 

با سلام خدمت دوستان عزیز
    این پست بنده هست در تاپیک سریال ترانوا :
    دوستان لطف کنید زیرنویس های متفرقه رو قرار ندید چون فقط ترجمه VMILAD رو اضافه خواهیم کرد.
    برای چندمین باره که از دوستان تقاضا میکنم زیرنویس دیگه ای رو قرار ندن! (قابل توجه عزیزانی که پستشون پاک شده)

در مورد قرار دادن زیرنویس در تاپیک های هر سریال تصمیم گیری میشه که زیرنویس کدوم مترجم قرار داده بشه و مهم ترین شاخصه، کیفیت ترجمه هست (نمیخوام بگم کیفیت این مترجم کمه یا...)
    شما بصورت مشخص اومدی و پست بنده رو بعنوان انتتقادت قرار دادی اما واقف به این نیستی که این پست چه زمانی ارسال شده و چند پست رو قبلش مجبور شدیم پاک کنیم.
    شما دو ماهِ که فقط دانلود میکنید،مطمئناً پست های پاک شده رو نمیتونید ببینید.
    در مورد سریال ترانوا فکر میکنم دو یا سه مترجم رو این سریال کار میکنند که ما تصمیم گرفتیم ترجمه ی VMILAD رو قرار بدیم.
    اگر شما (و خیلی از کاربرانی که دقت نکردند) به صفحه دوم اون تاپیک رجوع کنید میبینید که گفتیم ترجمه ی چه کسی رو قرار میدیم.
    طیِ هفته های متمادی که این سریال پخش میشد ؛ بعد از پخش هر قسمت بعضی از کاربران بدون توجه به پست های قبلی اقدام به قرار دادن زیرنویس میکردند و علاوه بر قرار دادن زیرنویس های متفرقه،زیرنویس تکراری هم قرار میدادند.(به پست های قبلیشون توجه نمیکردند)
    تا اینکه کار به جایی کشید که از 15 پست یک صفحه در اون تاپیک،7 پست مربوط به زیرنویس بود و مجبور به پاکسازی می شدیم (غیر از اولین پست زیرنویس مورد تایید) و زیرنویس به پست اول اضافه کردیم و بعد این پست رو بنده دادم و برای چندمین بار تذکر دادم که زیرنویس های متفرقه رو قرار ندن.

خیلی بهتر بود اگر قبل از انتقاد (از یک قسمت مشخص) از زوایای دیگه به مسئله نگاه میکردید.
    عضویت  / ورود

موفق باشید
    برای نویسنده این مطلب TiTaN تشکر کننده ها: 15 KingBeckham, LordStark, Rouzbeh, Amir, amirm, darkman01, keyhan68, mehdideh, mohamadaliali, mohammad123not, sam-modaree, sherman, sweetman, tak-30na, taylorswift
    رتبه: 2.01%
    **** آیا میدانید در سرور VIP سایت بیش از 3000 سریال بدون کوچک ترین نقص وجود دارد؟ ****
          ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
    رو عکس بالا کلیک کنید تا لاست رو ببینید!
          ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست: 

keyvan68 عزیز
    لازم دونستم در مورد مباحثی که مطرح فرمودید توضیحاتی بدم
    1. فرمودید که قوانین رو مطالعه نکردید و چون فقط دانلود می کردید هم لازم نمی دیدید که مطالعه بفرمائید
    این اشتباهی هستش که هم شما و هم خیلی از کاربران دیگر انجام میدن و خودشون رو محق می دونن حالا چرا اشتباه؟ بدین دلیل که هر شخصی که تنها یک پست ارسال کنه معنیش این هستش که در انجمن داره فعالیت می کنه و خب شرط اصلی فعالیت هم مطالعه قوانین هستش این رو نه به شما بلکه به همه عزیزان هستم

2. شما خودتون در پستتون فرمودید که بدترین نوع برخورد با کاربران در این سایت میشه و بنده هم از شما پرسیدم که چه برخوردی از دید شما بد و بدترین هستش و کاری به پست نفر بعد نداشتم

3. در مورد بحث زیرنویس هم شما فرمودید بعد که قوانین رو مطالعه کردید و بابت قرار ندادن زیرنویس ها از طریق کاربران اعتراض دارید که خدمتتون عرض کردم تو هیچ یک از قوانین اعلام نشده که کاربران حق گذاشتن زیرنویس رو ندارن . بلکه ذکر شده بعد از قرار گرفتن زیرنویس خواهشا دیگر عزیزان همون زیرنویس رو قرار ندن و محمد عزیز هم در این مورد توضیحات لازم رو دادن و اگر یک نظر سنجی در این مورد بذارید متوجه خواهید شد 99% کاربران از این موضوع رضایت دارن چرا که اگر اجرا نشه توی تاپیک سریالی با بیش از 50قسمت شاهد 100 ها پست مربوط به زیرنویس هستیم که انواع و اقسام مختلف دارن و این امر باعث شلوغی بیخود تاپیک ها و نارضاتی کاربران میشه و اصل این موضوع بر می گرده به راحتی کاربران وگرنه بنده و دیگر دستیاران از خدا می خواهیم که مجبور نباشیم 24 ساعت تو انجمن بگردیم و پست پاک کنیم

4. در مورد مقوله تشکر هم باید خدمتتون ارز کنم که اولا خوشحالم که رنگ آمیزی اونها باعث دیده شدن این قوانین شد و دوما در مورد تشکر بیشترین و جامع ترین تاپیک ها رو داریم و بنده به شخصا تعجب می کنم که چطور شما موضوع رو قبول ندارین چرا که سخت گیرترین اعضا هم با خوندن دلایل انجام این کار قانع شدن و در موردش به دو مورد بسنده می کنم
    1. این سایت بیش از 20 هزار کاربر داره فرض کن در تاپیکی مانند سریال the vampires diares یا fring و ... که بیشترین طرفدار رو داره تنها و تنها 1% اعضا بخوان بعد از قرار گرفتن هر اپیزود و یا زیرنویسی ابراز علاقه خودشون رو با ارسال کلمه تشکر و یا .. بیان کنن چه اتفاقی میوفته در ازاری 24 قسمت از یک فصل شاهد وجود 4800 پست و بوجود آمدن 320 صفحه خواهیم بود می دونید این یعنی چی ؟!؟!؟!؟!؟!؟! و واقعا شما انتظار دارید همچین اتفاقی بیوفته(حالا سردرکمی کاربران برای پیدا کردن موضوعی در این 320 صفحه و 4800 پست رو در نظر بگیرید

2. می دونم که تمامی عزیزان از قرار دادن پست تشکر هدفشون بردن ارسال هاشون بالا نیستش و برعکس می خوان علاقشون رو به سایت و شخص گذارنده پست اثبات کنن ولی بنده به شما ثابت می کنم که این امر اشتباه هستش و شخص گذارنده پست با دیدن اسم افراد در قسمت تشکر کردها به مراتب خوشحال تر میشه بیاد و به موضوع به این صورت نگاه کنید شخصی در بهمن سال 89 به عضویت سایت در اومده و تا الان 1000 پست ارسال کرده و در ازا هر تاپیک 10 نفر واسش پست تبریک ارسال کردن و ازش حمایت کردن و تشکر الان اون شخص دارای 1000 ارسال هستش و زیر پنلش و اواتارش هیچ تشکری ثبت نشده و هر تازه واردی که آواتار و اطلاعات رو می خونه این گمان رو داره که این شخص فقط پست های بیهوده می فرسته ولی قافل از اینکه در انجمن بیش از 100000 پست تشکر از ایشون داره حالا شا به من بگو ببینم اون پست ها به جز شلوغ کردن انجمن سود دیگری رو هم داشته ؟!؟!؟ حالا بیام و به موضوع اینگونه نگاه کنیم که همین شخص با 1000 ارسال در ازای هر ارسال 5 نفر یعنی نیمی از اون افراد دکمه تشکر رو زدن و اسمشون رو در قسمت مربوطه حک کردن الان اون شخص دارای 5000 تشکر کرده هستش که هم روحیه اون کاربر رو برای فعالیت افزایش میده هم کاربران تازه وارد متوجه مفید بودن اون شخص میشن و هم از شلوغی الکی انجمن جلوگیری شده . به نظر شما کدامش بهتر خواهش می کنم بدون احساسی شدن تصمیم بگیر و ببین هدف از اجرای این قانون چه بوده.

پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    31  
    تشکر شده
    27  

موضوع پست: 

نقل قولmehdideh نوشته است:
    keyvan68 عزیز
    لازم دونستم در مورد مباحثی که مطرح فرمودید توضیحاتی بدم
    1. فرمودید که قوانین رو مطالعه نکردید و چون فقط دانلود می کردید هم لازم نمی دیدید که مطالعه بفرمائید
    این اشتباهی هستش که هم شما و هم خیلی از کاربران دیگر انجام میدن و خودشون رو محق می دونن حالا چرا اشتباه؟ بدین دلیل که هر شخصی که تنها یک پست ارسال کنه معنیش این هستش که در انجمن داره فعالیت می کنه و خب شرط اصلی فعالیت هم مطالعه قوانین هستش این رو نه به شما بلکه به همه عزیزان هستم

2. شما خودتون در پستتون فرمودید که بدترین نوع برخورد با کاربران در این سایت میشه و بنده هم از شما پرسیدم که چه برخوردی از دید شما بد و بدترین هستش و کاری به پست نفر بعد نداشتم

3. در مورد بحث زیرنویس هم شما فرمودید بعد که قوانین رو مطالعه کردید و بابت قرار ندادن زیرنویس ها از طریق کاربران اعتراض دارید که خدمتتون عرض کردم تو هیچ یک از قوانین اعلام نشده که کاربران حق گذاشتن زیرنویس رو ندارن . بلکه ذکر شده بعد از قرار گرفتن زیرنویس خواهشا دیگر عزیزان همون زیرنویس رو قرار ندن و محمد عزیز هم در این مورد توضیحات لازم رو دادن و اگر یک نظر سنجی در این مورد بذارید متوجه خواهید شد 99% کاربران از این موضوع رضایت دارن چرا که اگر اجرا نشه توی تاپیک سریالی با بیش از 50قسمت شاهد 100 ها پست مربوط به زیرنویس هستیم که انواع و اقسام مختلف دارن و این امر باعث شلوغی بیخود تاپیک ها و نارضاتی کاربران میشه و اصل این موضوع بر می گرده به راحتی کاربران وگرنه بنده و دیگر دستیاران از خدا می خواهیم که مجبور نباشیم 24 ساعت تو انجمن بگردیم و پست پاک کنیم

4. در مورد مقوله تشکر هم باید خدمتتون ارز کنم که اولا خوشحالم که رنگ آمیزی اونها باعث دیده شدن این قوانین شد و دوما در مورد تشکر بیشترین و جامع ترین تاپیک ها رو داریم و بنده به شخصا تعجب می کنم که چطور شما موضوع رو قبول ندارین چرا که سخت گیرترین اعضا هم با خوندن دلایل انجام این کار قانع شدن و در موردش به دو مورد بسنده می کنم
    1. این سایت بیش از 20 هزار کاربر داره فرض کن در تاپیکی مانند سریال the vampires diares یا fring و ... که بیشترین طرفدار رو داره تنها و تنها 1% اعضا بخوان بعد از قرار گرفتن هر اپیزود و یا زیرنویسی ابراز علاقه خودشون رو با ارسال کلمه تشکر و یا .. بیان کنن چه اتفاقی میوفته در ازاری 24 قسمت از یک فصل شاهد وجود 4800 پست و بوجود آمدن 320 صفحه خواهیم بود می دونید این یعنی چی ؟!؟!؟!؟!؟!؟! و واقعا شما انتظار دارید همچین اتفاقی بیوفته(حالا سردرکمی کاربران برای پیدا کردن موضوعی در این 320 صفحه و 4800 پست رو در نظر بگیرید

2. می دونم که تمامی عزیزان از قرار دادن پست تشکر هدفشون بردن ارسال هاشون بالا نیستش و برعکس می خوان علاقشون رو به سایت و شخص گذارنده پست اثبات کنن ولی بنده به شما ثابت می کنم که این امر اشتباه هستش و شخص گذارنده پست با دیدن اسم افراد در قسمت تشکر کردها به مراتب خوشحال تر میشه بیاد و به موضوع به این صورت نگاه کنید شخصی در بهمن سال 89 به عضویت سایت در اومده و تا الان 1000 پست ارسال کرده و در ازا هر تاپیک 10 نفر واسش پست تبریک ارسال کردن و ازش حمایت کردن و تشکر الان اون شخص دارای 1000 ارسال هستش و زیر پنلش و اواتارش هیچ تشکری ثبت نشده و هر تازه واردی که آواتار و اطلاعات رو می خونه این گمان رو داره که این شخص فقط پست های بیهوده می فرسته ولی قافل از اینکه در انجمن بیش از 100000 پست تشکر از ایشون داره حالا شا به من بگو ببینم اون پست ها به جز شلوغ کردن انجمن سود دیگری رو هم داشته ؟!؟!؟ حالا بیام و به موضوع اینگونه نگاه کنیم که همین شخص با 1000 ارسال در ازای هر ارسال 5 نفر یعنی نیمی از اون افراد دکمه تشکر رو زدن و اسمشون رو در قسمت مربوطه حک کردن الان اون شخص دارای 5000 تشکر کرده هستش که هم روحیه اون کاربر رو برای فعالیت افزایش میده هم کاربران تازه وارد متوجه مفید بودن اون شخص میشن و هم از شلوغی الکی انجمن جلوگیری شده . به نظر شما کدامش بهتر خواهش می کنم بدون احساسی شدن تصمیم بگیر و ببین هدف از اجرای این قانون چه بوده.

خسته نباشید
    توضبحاتتون قانع کننده بود
    هم در مورد زیر نویس هم تشکر
    با حوصله جواب میدید
    عضویت  / ورود

دوتا پیشنهاد دارم,فقط اگه هنوز حوصله گوش کردن به حرفای بنده و دارید!
    یکی برای نقل قول یکیم برای تشکر
    اگه بشه دکمه تشکر و داینامیک (dynamic) کنید عالی میشه,شما که از وضع اینترنت اطلاع دارید!اینو اگه درست کنید عالی میشه,یه کد جاوای ساده...
    برای نقل قول هم کاربر بتونه با های لایت (Highlight) کردن متن موردنظرش نقل قولش و انتخاب کنه,اجتمالا متوجه شدید منظورم چیه,اینم یه کد جاوای سادس
    عضویت  / ورود

با سپاس
    برای نویسنده این مطلب keyhan68 تشکر کننده ها: 10 GhoGhnus, Rouzbeh, amirm, b_s_a_y_e_h, ehsanstep, hessam-com, mehdideh, mohamadaliali, sam-modaree, taylorswift
    رتبه: 1.34%

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قولtranslator نوشته است:
    اقا یه سوال دارم.نه فقط از مدیر این سایت از مدیر تمام سایتای فیلم ایرانی.چرا تو همه سایتا واسه خیلی از فیلما مینویسن کیفیت 720p بعد دانلود میکنی میبینی 480p هست؟خب از اول راستشو بنویسین

کدوم فیلم رو از سایت ما دانلود کردید ناصر جان که 480p بود و ما گفتیم 720p هستش ؟
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 4 hessam-com, mehdideh, sam-modaree, taylorswift
    رتبه: 0.53%

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قولzerio نوشته است:
    سلام به مدیران عزیز و زحمت کش این سایت .

من یه انتقاد در مورد ترتیب آپلود فایل ها بر روی  لینک های کمکی دارم . الان خودتون بگید سایت مدیافایر معروف تره یا آپلود باز . این آپلودباز هر دفعه یه مشکلی داره . یه بار فایل exe هستش . یه بار کلا میگه فایل موجود نیست در حالی که چند روزی از آپلود فایل نگذشته
    عضویت  / ورود
    یه باز کلا تعطیله . یه بار سرعتش فجیعه و پشت سر هم قطعی داره و .....

پس بهتر نیست اولویت آپلود در لینک های کمکی رو تغییر بدید و اول روی مدیافایر آپلود کنید و بعدا روی آپلودباز ، چون معمولا لینک مدیافایر رو دیرتر قرار میدید . این موضوع برای افرادی که جزء vip نیستن ، خیلی مهمه .

موفق و موید باشید .
    عضویت  / ورود

برای بار nام ... سرعت آپلود در آپلوباز بالاتر از مدیافایر هستش و به همین خاطر اول از اون سرور گذاشته میشود
    عضویت  / ورود

نقل قولGheIsSaR نوشته است:
    خسته نباشید خواهشا اگه تو منوی سمت راست بخش فیلم های ماندگار یا فیلم ها رو اضافه نمیکنید تو تفکیک کیفیت توقسمت 720 دیگه سریال هاتون رو نذارید پدر آدم در میاد دنبال تاپیک فیلم موردنظرش بگرده
    عضویت  / ورود
    البته به غیر اونایی که تو منوی list of movie هستش من که هرروز سایت میام اون فیلمه مخمل آبی رو الان اتفاقی دیدم وای به حال اونی که هفته ای یه بار بیاد خواهشا یه ترتیبی صورت بدید که لیست فیلماتون جدا باشه از سریالاتون
    عضویت  / ورود
    جان من یکی از این پیشنهاد های منو عملی کنید
    عضویت  / ورود
    این همه پیشنهاد منطقی دادم هیچ کودومش عملی نشد
    عضویت  / ورود

شما همینجور پیشنهاد میدید .. ولی همه چیز به راحتی همین یه پست دادن نیست عزیز ....

برای اینکار یه راه ساده و بی دردسر هست ... با کلیک کردن رو بخشی که در این عکس مشخص شده بهش برسید ...

عضویت  / ورود

نقل قولGheIsSaR نوشته است:
    یه انتقاد دیگه یه کم ابعاد آواتار رو هم بزرگ کنید بد نیست

امکان پذیر نیست
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 4 GheIsSaR, TiTaN, hessam-com, sam-modaree

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

[quote="Fabio"][/quote]
    خب من هم پیشنهادهایی داشتم، البته اگه شکر زیادی نخورده باشم و همینجوری پیشنهاد نداده باشم!

1- واقعا هر چه زودتر باید یه فکری به حال قالب سایت بکنید، چون واقعا کار کردن باهاش عذاب آوره! همینطور استایل سایت که واقعا به دل نمیشینه و هیچگونه هارمونی ای رو نداره، چون من الان سایتهای دیگه رو دیدم، انصافا خیلی به روز و قشنگ کردن قالب سایتشون رو.

بارها گفته شد که منتظر اصلاحیه جدید phpNuke.ir هستیم تا انجمن رو ارتقا بدیم تا تمامی مشکلات حل شه ...
    عضویت  / ورود

2- بحث بسیار مهم و اصلی من، درباره انجمن سایت هست، واقعا باید یه فکری به حال این موضوع بشه و شاید حتی یک نوآوری لازم باشه، چراکه مثلا با یک آپدیت هفتگی سریال ها، به یکباره کلا تمام تاپیک ها و فیلمها و اخبار و تریلرها و ..... همگی منقلب میشه و به همین راحتی، ممکن روزانه ده ها تاپیک ارزشمند از دید کاربران، مخفی بشه و خودش باعث این بشه که بحث و گفتگو و تبادل نظر توی سایت، به این وضعیت اسفناک کنونی برسه که شاید رو هم دیگه، روزی 60، 70 تا پست هم برای سایت به این بزرگی و بارزشی ارسال نشه. واقعا تخصصی کردن فروم سایت، اجتناب ناپذیره! خود سریالهای سایت، به تنهایی یک فروم مجزا رو می طلبه، پوسترها، اخبار، زیرنویسها، موسیقی فیلم، تریلرها و.....

100% موافقم اما امکان وجود 2 فروم مجزا به هیچ عنوان وجود نداره

3- درباره فیلمهای ماندگار،هم باید یه فکری بشه، مرتضی جان گفت، من هم روی این موضوع تاکید میکنم، چون گشتم و دیدم، فیلمهای ماندگار این سایت، واقعا تو ایران تکه و حیفه که مسئولین سایت رو این موضوع مانور ندهند! این خودش یک آس بزرگ در بین سایتهای ایرانی هستش، اما برای مثال میبینیم که فیلم ماندگاری که مهیار زحمتش رو کشیده، به راحتی و با اومدن یه سریال و یه فیلم جدید ضعیف و بی سرو ته، به راحتی بین تاپیک ها گم میشه و از یاد میره، نه بحثی دربارش میشه، نه نظری داده میشه، خود من از این سایت، فقط و فقط فیلمهای ماندگار رو دانلود میکنم و علاقه ای به فیلمهای جدید ندارم، لذا در کنار توجه به نیاز روز کاربران، بهتره که اینجور فیلمها، بیشتر بهشون بها داده بشه و اینقدر زود و راحت از دست نرند.

من به مرتضی گفتم که چطور میشه به اون بخش دسترسی داشت

4-- موضوع دیگه هم که باید بگم اینه که، بااخترام فراوان نسبت به تمامی زحمت کشان و مترجمان سایت، به نظرم بهتره که یه تجدید تذکر، درباره ی محدوده ی فعالیتها ی این عزیزان بشه، چون من دیدم خیلی از دوستان عزیز و زحمتکش مسئول سایت، در مسئله ای که در حیطه ی وظایفشون نیست، وارد شدند و با نهایت تاسف باید عرض کنم که به نه تنها باعث حل شدن اون مسئله و یا ماجزا نشدند، بلکه به تشنج بیشتر دامن زدند.

این دوستان فقط وظیفشون رو انجام میدن ... شاید هم تک و توک اشتباهاتی داشته باشند ... همونطور که ما هم اشتباهاتی داشتیم ...

5- و درنهایت و جمع بندی باید بگم که واقعا مدیران و مسئولین سایت، برای این موضوع فعالیت محدود کاربران یه فکری بکنند و در واقعه به نظرم باید ریشه یابی بشه، که علت این مسئله چیه؟؟
    عضویت  / ورود

راهکار شما چیه ؟ خودتون میدونید که فروم تخصصی هستش و مشخصه هر کسی توان ارسال پست های تخصصی رو نداره... متاسفانه باید تحمل کرد

پ.ن: هیچکدوم از این مسائل رو به خاطر خودم نگفتم، فقط و فقط احساس کردم که این مشکلات تو سایت بزرگ iMovie-DL با  کاربرای بزرگ و با شعورش، وجود داره، برای شخص من نه استایل سایت مهمه، نه گم شدن فیلم ماندگار(چون پیداش میکنم) و نه موضوعات دیگه، فقط و فقط این مسائل رو از سر دلسوزی گفتم،

بشنو این نکته که با سوز دلم می گویم/گفتنش بیهوده است، باز همان میگویم
    موفق باشید

ممنون ... شما هم همینطور
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 3 hessam-com, sam-modaree, scarlett
    رتبه: 0.4%

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    5771  
    تشکر شده
    10522  

موضوع پست: 

نقل قولMM-Fire نوشته است:
    عزیز دیروز فروم مشکل پیدا کرده بود و این تاپیک ها باز نمیشد ... مجبور شدیم برگردونیم به ساعت 7 دیشب ...

ممنون از شما بخاطر پاسخ...

اینجا یک انتقاد شدید به شما و دوستانتون وارده...بنظرم شما بهتر بود که قبلش اطلاع رسانی میکردید تا ما حداقل بخشی از مطالبمون رو Save میکردیم...اما متاسفانه این کار رو نکردید...و الان هم راهی نیست که بشه پ.ش رو برگردوند...

پ.ن: نتیجه یک عمل عجولانه میشه این...و فقط یک اننتقاد بود

موفق باشید....
    برای نویسنده این مطلب Brad تشکر کننده ها: 4 Shadowless, hessam-com, sam-modaree, sherman

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    10153  
    تشکر شده
    23833  

موضوع پست: 

شما سروران عزیز به بزرگواریتون ببخشید... یکی از تاپیکهای آموزشی منم از بین رفت اما فدای سری این سایت و همه بچه های خوبش...دوباره آپ میکنمش
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب tak-30na تشکر کننده ها: 3 Brad, hessam-com, sam-modaree
    رتبه: 0.4%

تبليغات تبليغات

12. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قولBrad نوشته است:
    عزیز دیروز فروم مشکل پیدا کرده بود و این تاپیک ها باز نمیشد ... مجبور شدیم برگردونیم به ساعت 7 دیشب ...

اینجا یک انتقاد شدید به شما و دوستانتون وارده...بنظرم شما بهتر بود که قبلش اطلاع رسانی میکردید تا ما حداقل بخشی از مطالبمون رو Save میکردیم...اما متاسفانه این کار رو نکردید...و الان هم راهی نیست که بشه پ.ش رو برگردوند...

موفق باشید....

عزیز ، من در اون تاپیک تریلر معروف در صفحه سوم به این قضیه اشاره کرده بودم که بک آپ به روز قبلش عصر برمیگرده .. برای این چیز ها که نمیتونم تاپیک بزنم ... این اتفاق بار ها افتاده ...
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: hessam-com
    رتبه: 0.13%

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    5771  
    تشکر شده
    10522  

موضوع پست: 

نقل قولBrad نوشته است:

موفق باشید....

عزیز ، من در اون تاپیک تریلر معروف در صفحه سوم به این قضیه اشاره کرده بودم که بک آپ به روز قبلش عصر برمیگرده .. برای این چیز ها که نمیتونم تاپیک بزنم ... این اتفاق بار ها افتاده ...
    عضویت  / ورود

مهیار جان....عزیز من بحث من سر این نیست..اون رو گفتم تا کسایی که در جریان نبودند بدونند چی شده...

بحث اصلی من سر قسمتیه که پررنگ کردم...فک کنم خودت هم به این نتیجه رسیدی که کارت عجولانه و احساسی بوده...شما در زمان اخراج اقای bsayeh عصبانی بودی و احساسی عمل کردی..طوریکه خواستی به کلی یوزرشو ببندی و این مسئله به انجمن لطمه زد..همونطور که خودت گفتی خیلی از چیزا پاک شد...و مهمتر از همه او تاپیک تریلر که بچه ها 3 ساعت فقط نظر دادن و همچنین خود شما هم بیشتر از 3 ساعت پاسخگو بودی....

امیدوارم که این مسائل دیگه بوجود نیاد و جو سایت اروم بشه...متشکرم..
    برای نویسنده این مطلب Brad تشکر کننده ها: hessam-com
    رتبه: 0.13%

تبليغات تبليغات

14. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

نقل قولzerio نوشته است:
    سلام

اولا جا داره یه تشکر اساسی بکنم از تمامی مدیران و دستیاران و عوامل سایت ( تیم ترجمه و .... ) ، به خاطر زحماتی که می کشن و تا حالا سوال یا انتقادی و درخواستی  نبوده که کرده باشم ولی جوابی از سوی این عزیزان دریافت نکرده باشم .

من یه سوال در مورد ریلز scorp برام پیش اومده ( البته می دونم در این زمینه بارها در فروم بحث شده و ... ) و فقط یه سوال هستش !

شما همیشه ریلیز scorp  رو در سایت قرار میدید به این علت که بهترین ریلیز هست و ... ( البته از همون سایت{ www.300mbunited.com } من ریلز rony و sun رو هم دانلود کردم که چیزی از scorp کم نداشتن ) همچنین امتیاز فیلم رو هم ملاک قرار میدید .

اونوقت چرا فقط بعضی از ریلزهای scorp رو برای دانلود میذارید . مثلا  فیلم Abduction 2011 ، ( امتیاز 2 از 10 ) ، ولی تو سایت قرار گرفت اما فیلم
    I Dont Know How She Does It  رو هم scorp ریلز کرده ( امتیاز 4 از 10 ) ولی قرار ندادید .

البته این مسئله تنها در مورد این فیلم نیست و این امر بسیار اتفاق افتاده .

حالا سوال اصلی من این هستش که این ریلزهایی که از scorp بوده  چه اشکالی دارن و شما این مشکلات رو از کجا متوجه میشید ( از کدوم قسمت مشخصات فیلم ) ؟؟؟

موفق موید باشید.
    عضویت  / ورود

بله درمورد SUN و roNy هم حق با شماست ... که بنده اگه بخوام مرتب کنم اول scOrp بعد roNy و بعد SUN

اون فیلم ، همونطور که گفته شد ، صرفاً به خاطر حضور تیلر لاتنر بازیگر فیلمهای Twilight که برای طرفدارانش محبوب هست ، گذاشته شده ... و نمره اون 4.2 هستش که به اشتباه 2 عرض کردید
    فیلم سارا جسیکا پارکر رو هم امروز میذارم ... دیشب فرصت نشد ...

برای اطلاع از چگونگی روند گذاشتن فیلم ها میتونید به این تاپیک مراجعه کنید :

عضویت  / ورود

شما هم همینطور
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 6 Unforgiven, hessam-com, majid64, sam-modaree, terminatoooooor, zerio
    رتبه: 0.8%

تبليغات تبليغات

15. نماد کاربر

کاربر دو ستاره
    کاربر دو ستاره

عنوان کاربر
    کاربر دو ستاره 
    تشکر کرده
    373  
    تشکر شده
    1460  

موضوع پست: 

نقل قولNavid نوشته است:
    نقل قولtakhte نوشته است:
    چند وقتیه توی هر کدوم از فروم ها و وبسایت های موسیقی و سینما می چرخم، می بینیم همشون دارن یه نشریه الکترونیکی برای خودشون در میارن،
    اونم تو چه وضعیتی... گرافیک در حد آب هویج بستنی، مطالب در حد ماست و خیار و ...
    (باید به تلاش ارزشمند و زمان ارزشمندتر این عزیزان احترام گذاشت. نباید نکات مثبت کارشون رو نادیده گرفت، ولی خب، اگه مجله نداشتن، ایرادی بهشون وارد نبود)
    ما اینجا دوستان خوبی داریم، می تونیم دوستان متخصص جدیدی هم پیدا کنیم برای انجام این کار، بنابراین؛
    تا حالا فکر کردین که ما هم اینجا می تونیم یه نشریه اینترنتی داشته باشیم؟

علی اقا این طرح رو من بعد اسکار سال پیش ارائه کردم.حتی عکس روی جلد مجله هم هنوز دارم.

ولی متاسفانه با من همکاری نشد و طرح با شکست مواجه شد.مدیران علاقه نشون میدن ولی بقیه زیاد همکاری نمیکنن.

من خودم سابقه کار مطبوعاتی دارم. از آماتور (نشریه مدرسه) تا متوسط (نشریات محلی) و بیشتر (سه سال) حرفه ای (نشریات معتبر سراسری)
    اما به خاطر مسئله ای که سال پیش برام پیش اومد، فعلا نمی تونم تو مطبوعات کار کنم. به همین خاطر دوست دارم کارم رو تو محیط مجازی ادامه بدم.
    اگه طرح این مجله اینترنتی سینمایی عملی بشه، کلی هم ایده براش دارم.
    مدیران اگه علاقه نشون بدن، باید همکاری کنن. همکاری شون هم با ایجاد مشوق عملی میشه، تا کاربرها مایل به همکاری بشن. یه نشریه گرافیست و مترجم و نویسنده می خواد. میشه از دوستان خارج از سایت هم دعوت کرد.
    طرح عملیه، به شرطی که دوستان با پیش فرص باهاش مواجه نشن
    برای نویسنده این مطلب takhte تشکر کننده ها: 2 Hooman Movie, Rouzbeh
    رتبه: 0.27%

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط takhte در سه شنبه 13 دی, 90 16:19 .
    عضویت / ورود

Punishment
    comes one way or another

تبليغات تبليغات

16. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست: 

نقل قولhamzeh94 نوشته است:
    نقل قولtakhte نوشته است:
    نقل قولNavid نوشته است:
    نقل قولtakhte نوشته است:
    تا حالا فکر کردین که ما هم اینجا می تونیم یه نشریه اینترنتی داشته باشیم؟

دوست دارم کارم رو تو محیط مجازی ادامه بدم.
    مدیران اگه علاقه نشون بدن، باید همکاری کنن. همکاری شون هم با ایجاد مشوق عملی میشه، تا کاربرها مایل به همکاری بشن. یه نشریه گرافیست و مترجم و نویسنده می خواد. میشه از دوستان خارج از سایت هم دعوت کرد.
    طرح عملیه، به شرطی که دوستان با پیش فرص باهاش مواجه نشن

مدیرا که علاقه نشون میدن ولی تو این تاپیک اعلام نمیکنن چون کمتر به اینجا سر میزنند ... اما اگه واقعا میخواین مجله رو راه بندازین یه تاپیک عضو گیری باز کنید و از علاقه مندان دعوت به عمل بیارین ... اونجا اگه کسی علاقه نشون داد ، این کار عملی میشه ...

حمزه جان مدیران هم به این تاپیک و هم به مابقی تاپیک ها سر میزنند
    و اگر می بینید که اضحار نظری نمی کنند به این دلیل نیستش که به تاپیک ها سر نمی زنند بلکه می خوان همه جوانب امر به بسنجن و بعد قول و یا پیشنهادی رو قبول کنند
    در مورد این طرح هم باید بگم که کلیت کار بسیار خوب هستش ولی این کار عوامل بسیار متععدی رو می طلبه که با تعهد باشن نه اینکه تا یکی دو ما شوق داشته باشن و به مرور زمان از بین بره زیرا که اگر قرار هستش همچین اتفاقی بیوفته و بعد از چند ماه نا تموم بمونه همون بهتر که انجام نشه
    و پیدا شدن نیروی متعهد و فعال هم نیازمند زمان و برنامه ریزی هستش
    پس بهتره قبل از هر چیز یک نظر سنجی برگزار کنید و ببنید چند درصد با انجام اینکار موافق هستند و بعد از اون از افراد مشتاق و واجد شرایط دعوت به همکاری کنید تا در آینده شاهد عملی شدن طرح باشیم البته به صورت تخصصی و علمی و پیوسته
    با تشکر
    برای نویسنده این مطلب mehdideh تشکر کننده ها: 17 Arman-PorAzin, Hooman Movie, LordStark, Rouzbeh, armin-fatahi, darkman01, diba-diba, fesfes, hessam-com, kian64, masoudavril, mo_62_a, mohamadaliali, mohamadwampire, nikita-alex, sam-modaree, scarlett
    رتبه: 2.27%
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

بازگشت به نظرات ، انتقادات و پیشنهادات

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       بعدی

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد