محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست:  ..:: تاپیک نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران ::.. (تاپیک ثابت)

با عرض سلام
    از اونجائی که در بخش های زیادی از انجمن شاهد این موضوع هستیم که کاربران عزیز برای بیان انتقادات یا پیشنهاداشون دچار مشکل میشن و اونها رو در جاهی نامناسب (تاپیک مربوط به فیلم و سریال یا اخبار و ...) بیان می کنن که این کار هم باعث بروز مشکلات عدیده ای می گردد که در زیر به چند نمونه آن اشاره می کنم.

1. برای مثال زمانی که انتقاد و یا پیشنهادی در تاپیک مربوط به فیلم و سریال و یا اخبار گذاشته بشه باعث میشه که افراد به جای پرداختن به مبحث فیلم و سریال و یا صحبت در مورد اون خبر خاص ،در مورد اون انتقاد و یا پیشنهاد صحبت کنن و بحث اصلی به انحراف کشیده بشه و پست اسپم بوجود بیاد و دستیاران مجبور به پاک کردن اونها بشن

2-در برخی از اوقات بیان انتقادات و پیشنهادات در جاهای غیر مربوط باعث بوجود آمدن سوتفاهم بین اعضا و در نهایت دلخوری اونها بشه

3-زمانی که پیشنهاد و یا انتقادی در جاهای غیر مرتبط بیان بشه باعث پنهان و بسته موندن این نظر خاص از دید مدیران و مسئولین مربوطه میشه و این موضوع برای هر دو طرف (هم منتقد و پیشنهاد کننده و هم مدیران و مسئولین ) حوب و خوشایند نیست چرا که از طرفی شخص منتقد و پیشنهاد کننده این گمان رو داره که نظرش از دید مدیران و مسئولین بی اهمیت هستش و این باعث دلسردی و جدایش از سایت میشه و از طرف دیگر این امکان داره اون انتقاد و یا پیشنهاد باعث پیشرفت سایت و راحتی کاربران بشه و مطمینا مدیران همچین مسائلی رو به هیچ عنوان باب میلشون نخواهد بود

به همین دلایل تصمیم به ایجاد همچین تاپیکی گرفتم که کاربران بتونن به راحتی هر انتقاد و یا پیشنهادی رو که دارن توش انجام بدن، البته این تاپیک هم قوانین مربوط به خودش رو داره که همیجا از تک تک دوستان عزیزم این خواهش رو دارم که با مطالعه و رعایت اونها باعث بوجود آمدن تاپیکی مفید و مسمر ثمر باشند

قوانین مربوط به تاپیک

1-تمامی پست های مندرج در این تاپیک می بایستی در مود انتقادات و یا پیشنهادات و نظرات افراد در این موارد باشه و از طرح سوالات و مشکلات خودتون در این تاپیک جدا خودداری کنید و هر گونه سوال و یا مشکلی رو در تاپیک مربوطه بیان کنید

2-هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد می بایستی به صورت کامل و تفصیلی بیان بشه و از بیان نامفهوم و کوتاه خودداری کنید و اگر در مورد خاصی انتقادی دارید اون رو به صورت کامل بیان کنید و نظر خودتون رو در مورد چگونگی انجام اون به صورت صریح بیان کنید.

3-با مطالعه دقیق پست از ابتدا از بیان مسائل تکراری خودداری کنید.

4-از هرگونه بی احترامی و ... جدا جلوگیری کنید.

5-اگر انتقاد شما از شخص خاصی می باشد خیلی بهتره در گام اول اون رو به صورت خصوصی با شخص مربوطه بیان کنید و در صورت عدم توجه اون رو بیان کنید.

6-پاسخگوئی به انتقادات و پیشنهادات توسط مدیران و مسئولین مربوطه و کاربران با تجربه سایت خواهد بود و از تمامی این عزیزان این خواهش رو دارم در صورت عدم اجماع کامل به هر موضوعی از پاسخ گوئی جدا خودداری کنند و زمانی در مقام پاسخ گوئی باشند که در مورد موضوع مربوطه اطلاعات کافی رو داشته باشند

بدیهی هستش که پستهای که قوانین بالا رو رعایت نکرده باشند به سرعت پاک خواهند شد و با شخص خاطی برخورد می شه

از تمامی مسولین انجمن ها خواهشمندم با ضمیمه کردن لینک تاپیک به امضاشون کاربران رو با این تاپیک آشنا کنند.

در نهایت از تمامی شما عزیزان سپاسگذارم که با رعایت قوانین مربوطه به پیشرفت سایت کمک می کنید

با تشکر

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست: 

نقل قولtakhte نوشته است:
    نقل قولmehdideh نوشته است:
    نقل قولtakhte نوشته است:
    ما پیشنهادش رو دادیم، اعلام آمادگی هم کردیم
    به هرحال هر اتفاقی که قرار باشه بیافته، بسته به مدیراست.
    بنابراین ما کنار وایستادیم و منتظر می مونیم

بهتر نیستش که به جای اینکه احساسی پست بدید اول با دقت پست های رو مطالعه بفرمائید
    _دو تاپست قبل از پست خودتون رو مطالعه بفرمائید
    برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود

برادرم من که احساسی نظر ندادم
    قبل از پست دادن هم پست شما رو خوندم،
    شما گفتی مدیرا منتظر می مونن تا شرایط رو بسنجن، منم گفتم منتظر می مونیم تا انتظار مدیرا تموم بشه،
    به نظر من در این مورد در اتفاقی قرار بیافته باید توسط مدیرا باشه،
    آخه من بیام نظرسنجی برگزار کنم، بر نمی گردن به من بگن شما چی کاره ای؟

اتفاقا احساسی نظر دادی برادر من چرا که بنده عرض کردم و اگر با دقت متن بنده رو مطالعه می فرمودی متوجه میشدی که یندی کلی گفتم که مدیرا می بایستی اول از هر چیز شرایط رو بسنجن و بعد قول بدن نه در این مورد
    و در انتها چرا فکر می کنید اگر نظر سنجی بگذاری کسی به شما ایرادی می گیره؟؟
    شما اول اینکار رو انجام بده و بعد اگر کسی از شما خرده ای گرفت بیا و اعلام کن
    و برعکس بنده مطمین هستم اگر همچین کاری انجام بدی خیلی هم مورد حمایت قرار می گیرید
    دقیقا چند وقت قبل مشابه این اتفاق افتاد یکی از دوستان تازه وارد نظر سنجی گذاشت مبنی بر قرار گرفتن پشت صحنه فیلم ها و سریال ها همه کاربرای رای مثبت دادن و توی همون تاپیک نظر سنجی هم دوست خوبی talkin اعلام آمادگی کرد و تاپیکش رو هم خودش راه انداخت شروع به فعالیت کرد و بنده هم متعقدم تا چند وقت آینده تبدیل به یک تاپیک پر رونق قرار می گیره و مورد حمایت مدیران سایت هم هستش
    حالا با این وجود چرا فکر می کنید که از شما و یا هر کس دیگری حمایت نمیشه
    بنده معتقدم که کاربران می بایستی خودشون هم یک حرکتی بکنن و گرنه اگر بخواهید برای هر کاری چشم به مدیران داشته باشید مطمین باشید با این همه مشغله کاری مدیران نمی تونن پروژه جدیدی رو راه اندازی کنن و البته کسی هم نمی تونه خرده ای ازشون بگیره دوست خوب من
    برای نویسنده این مطلب mehdideh تشکر کننده ها: 16 Arman-PorAzin, Hooman Movie, MM-Fire, Rouzbeh, TiTaN, armin-fatahi, diba-diba, fesfes, hessam-com, kian64, masoudavril, mo_62_a, mohamadaliali, mohamadwampire, nikita-alex, sam-modaree
    رتبه: 2.14%

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط mehdideh در سه شنبه 13 دی, 90 18:04 .
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست: 

همونطور که نوید عزیز در صفحه قبل گفتند ، ایشون قبلاً پیشنهاد همچین طرحی رو به همراه دوستشون به بنده ارائه کردند و بنده هم موافقت کردم ... اما مثل اینکه شرایطشون مساعد نبود

و همونطور که مهدی عزیز گفت ، ما مشکلی با این طرح نخواهیم داشت ...چون طرح بسیار با ارزشی هستش ... شما میتنید یه تاپیک بزنید ، توش توضیح بدید ، بنا به نیازتون عضو گیری کنید و ...
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 11 Brad, Hooman Movie, Navid, Rouzbeh, TiTaN, Amir, fariborz_ra, mehdideh, mohamadaliali, sam-modaree, takhte
    رتبه: 1.47%

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    2  
    تشکر شده
    28  

موضوع پست: 

تالار به یه تاپیک برای گپ و گفت و گوی کاربرا یا همون چت روم شدیدا نیاز داره تا هم بچه ها بیشتر با هم آشنا بشن و فضای سایت صمیمی تر بشه و هم با هم به تبادل نظر بپردازن (کاری که الان دارن تو این تاپیک انجام میدن)
    برای نویسنده این مطلب USS-Eisenhower تشکر کننده ها: sam-modaree
    رتبه: 0.13%
    آبراهام لینکلن رئیس جمهور وقت آمریکا : با گرگ دوستی کنید ولی همواره تبری در دست نگه دارید.

عضویت / ورود

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    8488  
    تشکر شده
    7357  

موضوع پست: 

نقل قولUSS-Eisenhower نوشته است:
    یه پیشنهاد دیگه (که بنظر نمیاد رسیدگی بشه)
    پیدا کردن سریال از تو آرشیو تصویری تون سخته اگه یه آرشیو نوشتاری هم (به ترتیب حروف الفبا) داشتید خوب می شد که راحت بشه با سرچ پیداش کرد

این آرشیو تصویری هم بر اساس الفبا چیده شده ... بخش اول در سمت راسته و سریال های جدید در سمت چپ با شروع یه الفبای دیگه قرار میگیرن ...
    برای نویسنده این مطلب hamzeh94 تشکر کننده ها: 2 hessam-com, sam-modaree
    رتبه: 0.27%
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

6. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    221  
    تشکر شده
    201  

موضوع پست:  Re: ..::تاپیک نظرات،انتقادات و پیشنهادات مخصوص کاربران::.. تاپیک ثابت

درود به تمامی مدیران عزیز و کاربران گل و دوست داشتنی سایت بزرگ iMovie-DL
    سایت فوق العاده خوب و بزرگی هستش با آپدیت روزانه ی فیلم و سریال با ریلیزهای بسیار عالی و کیفیت دار
    خداییش از همه لحاظ تکمیل هستین
    بزرگترین آرشیو سریال که دارین
    250 فیلم برتر جهان رو هم در اختیار خودتون هست
    کالکشن فیلم ها هم قرار دادین
    فیلم های ماندگار با ریلیز اختصاصی MM-Fire
    فیلم های روز دنیا رو با بهترین کیفیت قرار میدین
    اما...
    اما مشکلتون اینجاست که دقیقا نصف فیلم ها رو قرار میدین
    به قول دوستم کلا شما با بخش انیمیشن مشکل دارین
    همین چند وقت پیش بود چند انیمیشن با کیفیت 720 اومده مثل انیمیشن

عضویت  / ورود
    و یا انیمیشن

عضویت  / ورود
    اما هرچقدر منتظر بودم تا سایت شما قرار بده انگار نه انگار که همچین انیمیشن هایی وجود دارند
    درسته...
    حرف شما اینه که ریلیز اونا گانول هست و یا اسکورپ قرار نداده و...
    خوب حرف شما درست ولی هرچی که اسکورپ میزاره که قرار نیست فقط اونا رو قرار بدین یا چه میدونم ریلیز دارک نایت و... ولی انیمیشن زیاده وقتی من با سایت شما هستم یجورایی بهتون اعتماد میکنم و هرچی که سایت شما فیلم قرار میده میگم همونه دیگه به غیر از این فیلم دیگه ای نیستش ولی هر چند وقت یک بار میرم سایت های دیگه ای دل غافل که فیلم دیگه ای اومده و iMovie-DL قرارش نداده
    لطفا اگه میشه تو بخش فیلم یخورده فعالیتتون زیادتر بشه
    میدونم کارتون سخته و درکتون میکنم خسته نباشید واقعا خداییش خیلی زحمت میکشین ولی یه کوچولو بیشتر فعالیت کنین تو بخش فیلم
    ببخشید سرتون رو درد آوردم
    خاک زیر پای همتون فریبرز
    برای نویسنده این مطلب fariborz_ra تشکر کننده ها: 3 hamzeh94, hessam-com, sam-modaree
    رتبه: 0.4%
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7436  
    تشکر شده
    81328  

موضوع پست:  Re: ..::تاپیک نظرات،انتقادات و پیشنهادات مخصوص کاربران::.. تاپیک ثابت

ممنون از تعاریفتون فریبرز جان
    عضویت  / ورود

ما با انیمیشن مشکل نداریم ... با انیمیشن های ضعیف مشکل داریم ، مثل همونایی که شما اسم بردید ... وگرنه هر انیمیشن خوب و سطح بالایی که اومده ، در سایت گذاشته شده ... در ضمن Vicky انیمیشن نیست !

در مورد فیلم ها هم در

عضویت  / ورود
    تاپیک مفصل توضیح دادم که معیار های ما چیه ... اگه فیلمی گذاشته نشده بدونید که از دید بنده صلاحیتشو نداشته ، یا از کیفیت مطلوبی برخوردار نبوده ...
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 6 Rouzbeh, TiTaN, fariborz_ra, hamzeh94, hessam-com, sam-modaree
    رتبه: 0.8%

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4512  
    تشکر شده
    20909  

موضوع پست:  Re: ..::تاپیک نظرات،انتقادات و پیشنهادات کاربران::.. تاپیک ثابت

با توجه به این موضوع که این تاپیک از اولین روز ایجاد تا بحال پاکسازی نشده بود و تعداد صفحات زیاد موجود در این تاپیک باعث سردرگمی کاربران میشد و البته اکثر نظرات در مورد تغیر ورژن انجمن و مسایل مربوط به اون بودش که بحمدا.. با تغیر ورژن انجمن خیلی از اونها برطرف شدند ، بر آن شدیم که با پاکسازی این تاپیک و گذاشتن تنها جواب ها موجبات رضایت و راحتی بیشتر شما عزیزان را فراهم کنیم

با تشکر

تیم مدیریتی سایت
    برای نویسنده این مطلب mehdideh تشکر کننده ها: 16 Arman-PorAzin, Rouzbeh, TiTaN, amirm, armin-fatahi, diba-diba, fesfes, hessam-com, kian64, masoudavril, mo_62_a, mohamadaliali, mohamadwampire, nikita-alex, sam-modaree, sweetman
    رتبه: 2.14%
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    2664  
    تشکر شده
    30016  

سلام.........
    ممنون میشم بگید که قسمت انجمن از تو صفحه اصلی بر داشته شد یا .......؟؟؟؟؟
    به جورایی سریعتر به انجمن دسترسی داشتیم!
    ممنون
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Donya تشکر کننده ها: 3 LordStark, hessam-com, sam-modaree
    رتبه: 0.4%

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

مدير بخشهاي انجمن
    مدير بخشهاي انجمن

عنوان کاربر
    مدير بخشهاي انجمن 
    تشکر کرده
    13497  
    تشکر شده
    65464  

نقل قولtookh نوشته است:
    با تشکر فراوان از همه ی دوستانی که برای سایت زحمت میکشند.فقط میخواستم بدونم این ررنگ پس زمینه آبی تیره ای که برای پس زمینه ی بخشهای مختلف سایت انتخاب کردید علت خاصی داره؟آخه فونتهای تیره در این رنگ پس زمینه به سختی دیده میشه یا خداییش اصلا دیده نمیشه و اکثر نوشته های سایت به رنگ تیره است.اگه یه رنگ روشن تر استفاده کنید عالی میشه.با تشکر.

امکان تغییر رنگ پس زمینه قالب وجود نداره.
    در قسمت هایی که رنگ آبی تیره هست (بک گراند خارجی) متنی نوشته نشده که بخوایم بخونیم.
    عضویت  / ورود

نقل قولdonia نوشته است:
    سلام.........
    ممنون میشم بگید که قسمت انجمن از تو صفحه اصلی بر داشته شد یا .......؟؟؟؟؟
    به جورایی سریعتر به انجمن دسترسی داشتیم!
    ممنون
    عضویت  / ورود

سلام
    با کلیک روی تالار سایت وارد صفحه اصلی انجمن میشید.
    با بردن ماوس روی گزینه های منوی بالای صفحه اصلی میتونید بخش های مختلف انجمن رو ببینید.
    برای نویسنده این مطلب TiTaN تشکر کننده ها: 5 LordStark, Rouzbeh, Donya, hessam-com, sam-modaree
    رتبه: 0.67%
    **** آیا میدانید در سرور VIP سایت بیش از 3000 سریال بدون کوچک ترین نقص وجود دارد؟ ****
          ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
    رو عکس بالا کلیک کنید تا لاست رو ببینید!

تبليغات تبليغات

11. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    35  
    تشکر شده
    2  

ممنون از سایت بسیار جالب و مفیدتون
    دو مورد بود که می خواستم ذکر کنم:
    1- از سریال های قدیمی مثلsherlock holmes یا پوآرو رو هم بزارین رو سایت
    2-سایت از نظر مستند ضعیف تر از سایر قسمت هاست . اگه بتونید مستند هایی که national geographyو history channelو ... تولید می کنن رو برای دانلود بزارین،سایت می تونه افرادی که به مستند علاقه دارن رو هم جذب کنه.

دوباره از سایت و مدیران و دستیاران و... تشکر می کنم به خاطر سایت عالی که بوجود آوردن.
    برای نویسنده این مطلب mehran_151m تشکر کننده ها: 2 hessam-com, sam-modaree

تبليغات تبليغات

12. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    64  
    تشکر شده
    27  

نقل قولTiTaN نوشته است:
    نقل قولtookh نوشته است:
    با تشکر فراوان از همه ی دوستانی که برای سایت زحمت میکشند.فقط میخواستم بدونم این ررنگ پس زمینه آبی تیره ای که برای پس زمینه ی بخشهای مختلف سایت انتخاب کردید علت خاصی داره؟آخه فونتهای تیره در این رنگ پس زمینه به سختی دیده میشه یا خداییش اصلا دیده نمیشه و اکثر نوشته های سایت به رنگ تیره است.اگه یه رنگ روشن تر استفاده کنید عالی میشه.با تشکر.

در قسمت هایی که رنگ آبی تیره هست (بک گراند خارجی) متنی نوشته نشده که بخوایم بخونیم.
    عضویت  / ورود

دوست عزیز من وقتی با مرورگر فایرفاکس وارد سایت میشم بک گراند خارجی و داخلی هر دو به رنگ آبی تیره است و متن ها قابل خوندن نیست اما امروز که با مرورگر کروم امتحان کردم رنگ صفحات به صورت عادی و متنوع نه فقط آبی تیره بود و متنها خوانا بود.در نتیجه مشکل از مرور گر فایر فاکس من بوده و من باید دوباره مرورگرم رو آپدیت کنم.باز تشکر به خاطر رسیدگی.

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

مدير بخشهاي انجمن
    مدير بخشهاي انجمن

عنوان کاربر
    مدير بخشهاي انجمن 
    تشکر کرده
    13497  
    تشکر شده
    65464  

نقل قولtookh نوشته است:
    نقل قولTiTaN نوشته است:
    نقل قولtookh نوشته است:

عضویت  / ورود

دوست عزیز من وقتی با مرورگر فایرفاکس وارد سایت میشم بک گراند خارجی و داخلی هر دو به رنگ آبی تیره است و متن ها قابل خوندن نیست اما امروز که با مرورگر کروم امتحان کردم رنگ صفحات به صورت عادی و متنوع نه فقط آبی تیره بود و متنها خوانا بود.در نتیجه مشکل از مرور گر فایر فاکس من بوده و من باید دوباره مرورگرم رو آپدیت کنم.باز تشکر به خاطر رسیدگی.

شما در مرورگر فایرفاکس Ctrl + Shift + Delete بزنید و روی Clear Now کلیک کنید،سپس سایت رو مجددا بارگذاری کنید.
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب TiTaN تشکر کننده ها: 4 LordStark, hamzeh94, sam-modaree, tookh
    رتبه: 0.53%
    **** آیا میدانید در سرور VIP سایت بیش از 3000 سریال بدون کوچک ترین نقص وجود دارد؟ ****
    رو عکس بالا کلیک کنید تا لاست رو ببینید!

تبليغات تبليغات

14. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    64  
    تشکر شده
    27  

عضویت  / ورود

دوست عزیز من وقتی با مرورگر فایرفاکس وارد سایت میشم بک گراند خارجی و داخلی هر دو به رنگ آبی تیره است و متن ها قابل خوندن نیست اما امروز که با مرورگر کروم امتحان کردم رنگ صفحات به صورت عادی و متنوع نه فقط آبی تیره بود و متنها خوانا بود.در نتیجه مشکل از مرور گر فایر فاکس من بوده و من باید دوباره مرورگرم رو آپدیت کنم.باز تشکر به خاطر رسیدگی.[/quote]
    شما در مرورگر فایرفاکس Ctrl + Shift + Delete بزنید و روی Clear Now کلیک کنید،سپس سایت رو مجددا بارگذاری کنید.
    عضویت  / ورود
    [/quote]

دوست عزیز اون شیوه هم جواب نداد.خوشبختانه با آپدیت کردن مشکل حل شد.باز تشکر.
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب tookh تشکر کننده ها: 2 TiTaN, sam-modaree

تبليغات تبليغات

15. نماد کاربر

مدیر سایت
    مدیر سایت

عنوان کاربر
    مدیر سایت 
    تشکر کرده
    7753  
    تشکر شده
    54072  

دوستان سرور VIP فردا صبح وصل میشه از همتون عذر خواهی میکنم بابت قطعی سرور ما بی تقصیر هستم مشکل از دیتاسنتر بوده بازم ممنون از صبوریتون
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب PATRIOT تشکر کننده ها: 5 KingBeckham, Rouzbeh, TiTaN, hamzeh94, hancock
    رتبه: 0.67%
    **** آیا میدانید در سرور VIP سایت بیش از 1300 سریال بدون کوچک ترین نقص وجود دارد؟ ****

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

16. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    8488  
    تشکر شده
    7357  

گروه های ترجمه سایت های دیگه برای اینکه آمار زیرنویس های اختصاصی سایتشون از دستشون در نره ، برای پروژه هاشون شماره میذارن ...

مثلا  :  
               بیستمین پروژه ی تیم ترجمه IMDB : زیرنویس فصل دوم سریال Spartacus

اگه واسه ما هم اینجوری سازماندهی بشه ، ضرری نداره ...

برای نویسنده این مطلب hamzeh94 تشکر کننده ها: Unforgiven
    رتبه: 0.13%

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط hamzeh94 در دوشنبه 7 فروردین, 91 22:15 .
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

بازگشت به نظرات ، انتقادات و پیشنهادات

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       بعدی

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد